Skip to content

Producent okien i drzwi od 1999 roku

Gdańska Fabryka Okien Logo

+48 58 320 22 11
biuro@gfo.com.pl

Montaż okien w warstwie ocieplenia

Aby okna spełniały swoje zadanie, muszą zostać prawidłowo zamontowane. Dlatego odpowiednie zaplanowanie montażu, może okazać się tak ważne jak sam wybór stolarki okiennej. Należy rozważyć zalety innowacyjnych metod montażu które gwarantują trwałe i skuteczne uszczelnienie miejsc osadzenia okien. Montaż okien w warstwie ocieplenia to innowacyjna metoda, która ogranicza straty ciepła powstające na styku ramy z murem.

Na czym polega montaż okien w warstwie ocieplenia?

Podczas montażu w warstwie ocieplenia, okna wysuwa się na elewację, przy pomocy specjalnych konsol wsporczych, które są przykręcane do ścian lub specjalnych profili przyklejonych do ścian klejem montażowym lub przymocowanych przy użyciu wkrętów. Ponieważ sam montaż polega na osadzeniu okien bezpośrednio w warstwie ocieplenia jego wykonanie jest możliwe tylko murze dwu lub trójwarstwowym. Sposób ten pozwala na ograniczenie wartości liniowych mostków cieplnych, a zatem ogranicza straty ciepła. Jego pozostałe zalety to przede wszystkim izolacja akustyczna, klejowy system mocowania oraz brak ryzyka uszkodzenia elewacji podczas późniejszej wymianie okien.

Montaż okien w warstwie ocieplenia

Gdańska Fabryka Okien stawia na energooszczędność, która w okresie długiego użytkowania zapewnia znaczące oszczędności. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjny system montażu okien w warstwie ocieplenia. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej doskonale wiemy jak ważny jest prawidłowy montaż okien PCV. Nasi pracownicy chętnie doradzą oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z montażem jak i wyborem okien. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz dokładnym cennikiem naszych usług prosimy o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza zamieszczonego obok.