Skip to content

Montaż warstwowy Premium

Montaż warstwowy PREMIUM «ciepły momtaż»

(20 lat gwarancji szczelności)

Montaż warstwowy Premium 01

Inwestycja, i to niemała, w energooszczędne okna traci sens, jeśli nie zapewnimy właściwego montażu.

Dla utrzymania przez nie deklarowanych parametrów termoizolacyjnych kluczowe jest właściwe uszczelnienie ich połączeń z murem.

Dlatego też zalecamy warstwowy ciepły montaż  nowych okien i drzwi. Zapewnia on kompleksowe uszczelnienie warstwy izolacyjnej w złączu okiennym z obu stron. To w rezultacie zabezpiecza przed powstawaniem mostków termicznych, stratami energii, zawilgoceniem, a nawet zagrzybieniem glifów i ścian wpływających na pogorszenie jakości życia mieszkańców.

Odpowiedni montaż drzwi balkonowych czy okien jest gwarancją solidnej izolacji termicznej. Natomiast w połączeniu z innymi elementami konstrukcji zabezpiecza przed niekontrolowanym uciekaniem energii.

Najlepszym rozwiązaniem jest zatem szczelny, trójwarstwowy montaż w systemie WINS, w którym piana montażowa (tworząca warstwę izolacji cieplnej i akustycznej) jest zabezpieczona odpowiednimi warstwami izolacyjnymi folii płynnych: paroszczelną i paroprzepuszczalną.

Systemy uszczelnień dla:
Nowych okien
Dużych okien
Zestawów okien

Montaż warstwowy Premium WINS 01

WINS to wysokoelastyczny, wysokoodporny na ekstremalne warunki pogodowe system 3-warstwowego montażu okien, niewymagający specjalnego przygotowania podłoża. Chroni nawet największe okna przed deformacją, doskonale przenosi wszystkie drgania budynku i zachowuje szczelność nawet w warunkach silnych obciążeń. Ulotka informacyjna Producenta znajduje się TUTAJ.

Montaż warstwowy Premium WINS Logo 01
5/5 - (2 votes)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt