Skip to content

Nasz nowy showroom

NASZ NOWY SHOWROOM.

UMOCNIENIE  WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ NICE.

GDAŃSKA FABRYKA OKIEN JAKO SPONSOR STRATEGICZNY GKZ WYBRZEŻE GDAŃSK

Nasz nowy showroom 01

Nasza firma istnieje już od 20 lat i im dłużej działamy, im mocniej się rozwijamy, tym większą czujemy potrzebę, by z każdym rokiem stawiać sobie coraz większe cele, ciągle się edukować, wprowadzać nowe technologie, powiększać zespół i realizować projekty, które jeszcze kilka lat temu wydawały się dla nas nieosiągalne.
Jednym z takich projektów jest otwarcie naszego nowego showroomu, w którym prezentowana jest pełna gama stolarki otworowej oraz bram garażowych Nice.

Na ponad 250 metrach kwadratowych przestrzeni klient końcowy możne zapoznać się z najbardziej zaawansowanymi technologicznie produktami. Polecamy również nowoczesne drzwi wejściowe.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nowy showroom:

Również zaznaczamy, że 6 kwietnia w Trąbkach Wielkich, w Naszym nowym salonie wystawienniczym razem z firmą Nice bylo zawarte trójstronne porozumienia na mocy którego, firmy zostały sponsorem strategicznym żużlowej drużyny Zdunek Wybrzeże Gdańsk w sezonie 2022.

Zachęcamy do obejrzenia filmu na temat tego wydarzenia:

Następnym krokiem współpracy Nice Polska i Gdańskiej Fabryki Okien będzie szkolenie produktowe Nice dla Klientów i instalatorów GFO.

5/5 - (1 vote)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt