Skip to content

Termin produkcji okien

Inwestorzy ze względu na specyfikę budowy muszą planować z wyprzedzeniem zakup materiałów budowlanych niezbędnych do wykonania powierzonego zakresu prac. Dostępność tychże materiałów jest różna w zależności jak nietypowe i indywidualne rozwiązania posiadają. Każdy przestój prac budowlanych na budowie generuje dodatkowe koszta i niepotrzebny stres. Dlatego też staramy się, aby realizacja zamówionej stolarki okiennej i drzwiowej była zawsze wpasowana w oczekiwania zamawiającego. Szukamy najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb inwestorów. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby zarówno inwestorów instytucjonalnych, jak i na indywidualnych. Dbamy o to, aby dotrzymać ustalonych terminów.

Jaki jest termin produkcji okien?

Jako profesjonaliści wypracowaliśmy i stworzyliśmy specjalny system logistyczny, dzięki któremu już podczas zamówienia możemy bardzo precyzyjnie określić dzień montażu bądź dostawy stolarki do naszych klientów. Duże możliwości produkcyjne pozwalają sprostać zamówieniom w trybie ekspresowym, to znaczy od 7 do 10 dni. Standardowe zamówienia na okna białe i kolorowe realizowane są w terminach 3 do 4 tygodni od dnia potwierdzenia zamówienia. Nieszablonowe zamówienia na kolory i formy stolarki wykonywane są w terminie od 4 do 7 tygodni.

Termin produkcji okien

W celu wykonania zamówienia na najwyższym poziomie stosujemy sprawdzone i przemyślane rozwiązania. Wszystko jest dopasowywane pod klienta. Ambitne zamówienia wymagają jednak trochę więcej czasu lecz nie boimy się ich. Nasi pracownicy znajdą rozwiązanie dla każdego projektu.

Na wszystkie Państwa pytania odpowie nasz wyspecjalizowany personel. Ustali również indywidualny termin produkcji okien i drzwi. Zapytania proszę kierować poprzez kontakt telefoniczny lub formularz znajdujący się po prawej stronie. Nasi eksperci odpowiedzą na Państwa wszystkie wątpliwości.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Montaż okien WINS

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

5/5 - (1 vote)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt