Skip to content

Wysokowydajne elementy montażu okien

Wszystkie prace budowlane powinny być prowadzone zgodnie z sztuką budowlaną. Wykonawcy muszą sprostać wymagającym inwestorom. Motywuje to ekipy montażowe do podnoszenia swoich kwalifikacji. Różnego rodzaju kursy i szkolenia podnoszą kwalifikacje i efektywność pracy. Wyszkolona ekipa montażowa to połowa sukcesu dotycząca montażu stolarki zarówno okiennej, jak i drzwiowej.

Wysokowydajne elementy montażu okien

Wysokowydajne elementy montażu okien to druga połowa pełnego sukcesu. Sprawdzone i pewne materiały do montażu stolarki to atrybut naszej firmy. Od użytych materiałów zależy końcowy efekt. Rosnące wymagania izolacyjności termicznej jak i dźwiękowej zmuszają producentów komponentów montażowych do podnoszenia ich jakości i efektywności.

Wysoko – energooszczędna stolarka okienna i drzwiowa wymaga użycia tylko najlepszych materiałów do ich montażu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Instalacja okna dobierana jest już na etapie pomiarów na budowie oraz po analizie projektu budowy. Wedle zaleceń projektu montaż zostanie przeprowadzony w technologii trójwarstwowej, bądź w warstwie ocieplenia. Technologia ciepłego montażu obwarowana jest wieloma wytycznymi. Użycie tylko najlepszych, profesjonalnych taśm do uszczelnień zewnętrznych i wewnętrznych. Zabezpieczy to domowników przed opadami i silnym wiatrem. Pianka montażowa izoluje termicznie i akustycznie. Do każdego okna względem jego powierzchni i ciężaru dobierane są wzmocnienia oraz elementy kotwiące je do muru. Wysokowydajne elementy montażu okien plus nasi instalatorzy to idealny zestaw instalacyjny. Znamy się na swojej profesji jak nikt inny. Instalacja stolarki w warstwie ocieplenia lub montaż trójwarstwowy jest opisany na naszej witrynie internetowej. Zachęcamy do lektury.

Wysokowydajne elementy montażu okien

Najlepsza stolarka z najlepszym montażem. Nie muszą się już Państwo martwić kto prawidłowo zamontuje waszą stolarkę. Całością zajmiemy się my – Gdańska Fabryka Okien. Użyte materiały będą z najwyższej półki. Na wszystkie Państwa pytania odpowie nasz wyspecjalizowany personel. Zapytania proszę kierować poprzez kontakt telefoniczny lub formularz znajdujący się po prawej stronie. Nasi eksperci odpowiedzą na Państwa wszystkie wątpliwości.

5/5 - (1 vote)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt