Skip to content

Producent Okien PVC

Najważniejsi dostawcy komponentów do produkcji stolarki okiennej dla Gdańskiej Fabryki Okien.

Gdańska Fabryka Okien >> Fabryka okien >> Producent okien PVC

Producent okien PCV

Jako producent okien PCV gwarantujemy, że produkowane przez nas okna PCV oraz drzwi PVC składają się z najwyższej jakości komponentów. Nasi dostawcy to odznaczone wieloma nagrodami i certyfikatami firmy. Dzięki wsparciu największych koncernów możemy produkować okna w pełni funkcjonalne przez długi czas. Naszą dewizą jest ciągły rozwój i rozszerzanie współpracy.

Najważniejsi dostawcy komponentów do naszej Fabryki Okien:

VEKA Logotyp Slide 00

Okna VEKA Polska działa na polskim rynku już od ponad 20 lat i jest częścią koncernu VEKA AG z Sendenhorst działającego na całym świecie. Wszystkie profile PCW wykonane są w najwyższej klasie A. Firma posiada swoją siedzibę w Skierniewicach w województwie łódzkim i jest dostawcą profili PCW do około 180 producentów okien w całej Polsce. Dbając o środowisko VEKA posiada najnowocześniejszy zakład do recyklingu starych okien w Europie.

Salamander Logotyp Slide 00

Salamander Window & Door Systems wchodzący w skład grupy SIP jest naszym dostawcą profilu bluEvolution 82 MD. Na rynku polskim znany jest głównie ze swojego profilu o wysokiej jakości bieli. Znany wcześniej również na terenie polski jako Brügmann S.A. Siedziba firmy znajduje się we Włocławku w województwie kujawsko-pomorskim.

WINKHAUS Logotyp Slide 00

Okucia dostarczane przez firmę WINKHAUS Polska to najwyższej jakości niemiecka jakość i precyzja wykonania. Koncern działa w Rydzynie w województwie wielkopolskim od 1992 roku. Trwałe, mocne, solidne i precyzyjnie wykonane elementy metalowe pozwalają na długoletnią i bezproblemową pracę okien PCV.

Aluron logo 512 Slide 01

ALURON Systemy aluminiowe działa na polskim rynku od roku 2002. Jest jedynym w Polsce producent systemów aluminiowych do każdego segmentu stolarki okiennej.

Martom logo 512 Slide 01

MARTOM to firma rodzinna, w której panuje domowa atmosfera, jest wiodącym producentem drzwi do domów jednorodzinnych, wejściowych do mieszkań, przeciwpożarowych oraz akustycznych. Firma powstała w 1999 roku i od początku skoncentrowała się wyłącznie na produkcji drzwi zewnętrznych.

Nice logo 512 Slide 01

NICE Bramy garażowe. Automatyka do rolet. Automatyka do bram. Polski oddział Nice powstał w 1996 roku. Na przestrzeni lat firma została liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, zwiększając znacząco świadomość marki wśród obecnych i przyszłych użytkowników oraz silnie rozbudowując sieć profesjonalnej dystrybucji.

AGC Logotyp Slide 00

AGC Gdańsk mieszczący się w Pruszczu Gdańskim wraz czterema pozostałymi zakładami produkcyjnymi w Polsce wchodzi w skład grupy AGC Glass Europe. Producent szklenia zespolonego w wielu wariantach ciągle rozwija swoje możliwości technologiczne. Koncern dostarcza szkło do największych inwestycji budowlanych na całym świecie.

Portos logo 512 Slide 01

Portos S.J. to prężnie działający producent rolet zewnętrznych. Siedziba firmy znajduje się od początku lat 90-tych w miejscowości Kalisz. Założycielami firmy są Tomasz i Renata Szukalscy. Dziennik Gazety Prawnej odznaczył firmę tytułem „Jakość Roku 2010”. Produkowane rolety doskonale sprawdzają się jako ochrona przed częstymi zmianami warunków atmosferycznych, tj. zmiany temperatur, czy silne wiatry. Produkt zmontowany może zostać zarówno w nowopowstających budynkach, jak również w aktualnie istniejącym budownictwie. Rolety dopasowane mogą zostać kolorystycznie do zamawianej stolarki okiennej, czy zewnętrznej elewacji.

Drutex logo 512 Slide 01

Drutex S.A. to producent okien PCV z polskimi korzeniami znany i ceniony w całej Europie. Ich siedziba w Bytowie rozwija się w ekspresowym tempie i równać może się ze światowej klasy koncernami. Początkowo zajmująca się robieniem wyrobów z druta firma przerodziła się w producenta okien. Długoletnie doświadczenie w branży pozwoliło firmie Drutex na otwarcie własnej linii produkcyjnej profili PCV, sygnując je mianem GL System.

Jak uzyskać ofertę handlową?

Jako wiodący producent okien PCV oraz drzwi PCV zapraszamy do współpracy firmy budowlane i deweloperskie. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, produkcję okien w dowolnych wymiarach, oraz ciągłość dostaw. W celu otrzymania dokładnej oferty handlowej prosimy o kontakt z naszym biurem.

Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt