Skip to content

Katalogi online    Czyste Powietrze    Serwis     Praca u nas

PL  EN  DE

Gdańska Fabryka Okien Logo White 01
Gdańska Fabryka Okien Logo

Producent okien i drzwi od 1999 roku

Producent okien PCV

Jako producent okien PCV gwarantujemy, że produkowane przez nas okna PCV oraz drzwi PVC składają się z najwyższej jakości komponentów. Nasi dostawcy to odznaczone wieloma nagrodami i certyfikatami firmy. Dzięki wsparciu największych koncernów możemy produkować okna w pełni funkcjonalne przez długi czas. Naszą dewizą jest ciągły rozwój i rozszerzanie współpracy.

Najważniejsi dostawcy komponentów do naszej Fabryki Okien:

Okna VekaOkna VEKA Polska działa na polskim rynku już od ponad 20 lat i jest częścią koncernu VEKA AG z Sendenhorst działającego na całym świecie. Wszystkie profile PCW wykonane są w najwyższej klasie A. Firma posiada swoją siedzibę w Skierniewicach w województwie łódzkim i jest dostawcą profili PCW do około 180 producentów okien w całej Polsce. Dbając o środowisko VEKA posiada najnowocześniejszy zakład do recyklingu starych okien w Europie.

 

Producent okien PCV | Salamander

Salamander Window & Door Systems wchodzący w skład grupy SIP jest naszym dostawcą profilu bluEvolution 82 MD. Na rynku polskim znany jest głównie ze swojego profilu o wysokiej jakości bieli. Znany wcześniej również na terenie polski jako Brügmann S.A. Siedziba firmy znajduje się we Włocławku w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Producent okien PCV | DrutexDrutex S.A.to producent okien PCV z polskimi korzeniami znany i ceniony w całej Europie. Ich siedziba w Bytowie rozwija się w ekspresowym tempie i równać może się ze światowej klasy koncernami. Początkowo zajmująca się robieniem wyrobów z druta firma przerodziła się w producenta okien. Długoletnie doświadczenie w branży pozwoliło firmie Drutex na otwarcie własnej linii produkcyjnej profili PCV, sygnując je mianem GL System.

 

WinkhausOkucia dostarczane przez firmę WINKHAUS Polska to najwyższej jakości niemiecka jakość i precyzja wykonania. Koncern działa w Rydzynie w województwie wielkopolskim od 1992 roku. Trwałe, mocne, solidne i precyzyjnie wykonane elementy metalowe pozwalają na długoletnią i bezproblemową pracę okien PCV.

 

AGC
AGC Gdańsk mieszczący się w Pruszczu Gdańskim wraz czterema pozostałymi zakładami produkcyjnymi w Polsce wchodzi w skład grupy AGC Glass Europe. Producent szklenia zespolonego w wielu wariantach ciągle rozwija swoje możliwości technologiczne. Koncern dostarcza szkło do największych inwestycji budowlanych na całym świecie.

 

Portos Sp. J.
Portos S.J.to prężnie działający producent rolet zewnętrznych. Siedziba firmy znajduje się od początku lat 90-tych w miejscowości Kalisz. Założycielami firmy są Tomasz i Renata Szukalscy. Dziennik Gazety Prawnej odznaczył firmę tytułem „Jakość Roku 2010”. Produkowane rolety doskonale sprawdzają się jako ochrona przed częstymi zmianami warunków atmosferycznych, tj. zmiany temperatur, czy silne wiatry. Produkt zmontowany może zostać zarówno w nowopowstających budynkach, jak również w aktualnie istniejącym budownictwie. Rolety dopasowane mogą zostać kolorystycznie do zamawianej stolarki okiennej, czy zewnętrznej elewacji.

 

BeditomZałożona w 1995 roku firma Beditom – Z. Bednarczyk Sp. J. jest producentem bram garażowych i przemysłowych. Oferta bram wyróżnia się szerokim wyborem typów bram, kolorystyki i dodatków. Liczna sprzedaż bram wysokiej jakości oraz wielkoletnie doświadczenie na rynku zostały zwieńczone wyróżnieniami „Gazele Biznesu”, „Diamenty Forbesa” oraz „Rzetelna Firma”. Jakość produktów potwierdzona została również certyfikatami niezależnych instytucji, tj. DNV ISO 9001.

Jak uzyskać ofertę handlową?

Jako wiodący producent okien PCV oraz drzwi PCV zapraszamy do współpracy firmy budowlane i deweloperskie. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, produkcję okien w dowolnych wymiarach, oraz ciągłość dostaw. W celu otrzymania dokładnej oferty handlowej prosimy o kontakt z naszym biurem.