Okna PVC

Okna PVC wbrew pozorom spełniają ważną rolę w każdym budynku. Ten często mało widoczny element architektury w dużym stopniu decyduje o wyglądzie domu oraz ma wielki wpływ na komfort mieszkania. Zasadnicze funkcje okna to doświetlenie pomieszczeń, wietrzenie, zabezpieczenie wnętrza przed utratą ciepła, ochrona wnętrza przed nadmiernym przenikaniem ciepła słonecznego latem. Dzięki odpowiednio wyposażonym oknom, możemy czuć się w domu bezpiecznie, stanowią one bowiem trudną przeszkodę dla intruzów.

  • OKNA PCV OPTIMUM – Podstawowa oferta klasycznych okien dzięki optymalnej konstrukcji doskonale nadaje się do powszechnego stosowania w budynkach o charakterze mieszkalnym. Prostota budowy profilu jest jego zaletą przy zastosowaniu w budynkach wielomieszkaniowych.
  • OKNA PCV PREMIUM – Innowacyjne rozwiązania okienne przeznaczone są do zastosowania w budynkach o charakterze domu energooszczędnego i pasywnego. Rozbudowany i wzmocniony profil pozwala na montaż większego pakietu szybowego. Potrójny systemem uszczelniający znacznie poprawia izolację termiczną.

Okna Tarasowe Przesuwne

OKNA PCV TARASOWE PRZESUWNE

 

  • OKNA PCV PRZESUWNE (TARASOWE) – system okien przesuwnych podnosi komfort użytkowania, gdyż nie ogranicza miejsca w pomieszczeniu po rozwarciu skrzydeł. Przesuwne skrzydła pozwalają na lepsze zagospodarowanie powierzchni pomieszczenia, a specjalnie skonstruowany profil zapewnia trwałość konstrukcji na długie lata.

Współczesne okna ze względu na uprzemysłowienie ich produkcji stały się łatwo dostępnym produktem, a dzięki ciągłemu doskonaleniu technologii otrzymują wygląd pasujący zarówno do współczesnej architektury, jak i budynków zabytkowych. Najczęściej używanymi materiałami do wytwarzania stolarki okiennej są PCV, drewno i aluminium. Produkowane przez nas okna PVC (w branży okiennej funkcjonuje też skrót PCV oraz PCW) są zwykle tańsze od ich drewnianych i aluminiowych odpowiedników, ale są też najbardziej trwałe i nie wymagają jednocześnie pracochłonnej konserwacji. Wietrzenie pomieszczeń przez uchylenie skrzydła a także otwieranie okna do mycia lub większego wietrzenia odbywa się za pomocą wyjątkowo trwałych uchylno-rozwiernych obwiedniowych okuć z funkcją mikrowentylacji. Wszystko to jest możliwe dzięki prostemu ustawieniu klamki we właściwej pozycji. Stosowane przez nas odpowiednie rodzaje szklenia pozwalają zimą utrzymać w mieszkaniu ciepło bez nadmiernych wydatków na ogrzewanie a latem chronią wnętrza przed upałem, natomiast w miejscach zagrożonych włamaniem zabezpieczają nasze mienie.

W naszej ofercie znajdą Państwo proste witryny czy okna jednoskrzydłowe oraz trudne do wykonania okna łukowe, dwurzędowe, wieloskrzydłowe, itp.

Wszystkie typy okien dostępne są nie tylko w kolorze białym lecz także w szerokiej palecie kolorów jednolitych jak i wzorów drewnopodobnych.