Okna PVC Optimum

Przy wyborze okien można śmiało postawić na optymalne rozwiązania zapewniające dobre parametry izolacji termicznej oraz akustycznej. Okna PVC Optimum są doskonałym rozwiązaniem przy budowie zarówno prostych domów jednorodzinnych, jak również zaawansowanych architektonicznie budynków biurowych. Wszystkie nasze profile są najwyższej klasy A.

OKNA PCV OPTIMUM PERFECTLINE 70 AD

Veka Perfectline 70 AD

Pierwszy 5-komorowy profil VEKA do budownictwa mieszkalnego i biurowego. Solidna pięciokomorowa konstrukcja o grubości profilu 70 mm wyposażona w ścianki o grubości 3 mm wykorzystywana jest w domach mieszkalnych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Dzięki możliwości montażu większego pakietu szybowego znacząco zwiększyć można izolację cieplną oraz akustyczną. System Perfectline produkowany jest tylko na stabilizatorach wapniowo-cynkowych, co sprawia, że jest dużo bardziej ekologiczny, niżeli okna na stabilizatorach ołowiowych.
OKNA PVC OPTIMUM CITYLINE

GL System Cityline

Okna PCV z linii Cityline są idealnym wyborem zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach w blokach. Wysokie parametry izolacyjne oraz akustyczne kwalifikują produkt jako optymalnie dopasowany profil miejski. Pięciokomorowy profil dla utrzymania wysokich parametrów wyposażony jest w niezwykle trwałe uszczelki, które zapewniają komfortowe użytkowanie przez długie lata. Delikatnie zaokrąglenia dają profilowi prosty i elegancki wygląd.

OKNA PCV OPTIMUM SWINGLINE

Veka Swingline 70 AD

Podwójny układ uszczelek oraz wielokomorowy system o grubości 70 mm pozwala uzyskać wysoki współczynnik przenikania ciepła dla całego okna. Ścianki boczne o grubości 3 mm zapewniają dobrą izolację akustyczną. Estetyczny profil o delikatnych zaokrągleniach doskonale wpasuje się w każdego rodzaju projekt. Pewny montaż okuć w skrzydle dzięki 13 mm osi wrębu okuciowego daje solidne zabezpieczenie nie tylko w przypadku okuć antywłamaniowych, ale nawet przy doborze standardowych okuć.

Okna PVC Optimum – charakterystyka:

OKNA PCV OPTIMUM CHARAKTERYSTYKA

Możliwość zastosowania jednego z 3 kolorów uszczelek: szary, przeważający w oknach koloru białego, czarny stosowany w większości profili kolorowych lub karmelowy. Profile dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Dostępne szyby dwu- oraz trzy-komorowe (opcjonalnie akustyczne, termiczne oraz o wysokiej odporności na włamania. Profile z naszej oferty doskonale nadają się do gięcia okien łukowych. Łatwość pielęgnacji zapewni bezproblemową konserwację oraz trwałość przez długie lata. Okna najwyższej klasy A. Wszystkie profile posiadają europejski certyfikat higieniczny CE