Skip to content

Okna Veka Effectline 70 AD

Okna VEKA Effectline 70 AD produkowane są z najwyższej jakości wytrzymałego na uderzenia utwardzonego polichlorku winylu PVC. Profil wpisuje się w normy budowlane i ekologiczne. Swoje zastosowanie idealnie znajduje nie tylko w mieszkaniach, ale również w powszechnym budownictwie w placówkach publicznych.

Okna Veka Effectline 70 AD Slide 01

Główne cechy profilu VEKA Effectline 70 AD:

  • Profil w najwyższej klasie A;
  • Grubość zabudowy 70 mm;
  • 5-komorowa konstrukcja profilu;
  • Podwójny system ekstrudowanych uszczelek;
  • Możliwość osadzenia pakietu szybowego o grubości od 14 mm do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili;
  • Współczynnik przenikania ciepła Uw okna osiąga wynik nawet do około 1,2 W/m2K (dla okna referencyjnego o wymiarze 1230×1480 z zastosowaniem szyby z ciepłą ramką TGI o współczynniku Ug = 1,0);
  • Łatwe w konserwacji profile PCV zapewniające długotrwałe użytkowanie;
  • 13 mm oś wrębu okuciowego pozwala na stosowanie szerokiej gamy okuć;
  • Szeroki wybór elementów łączących i uzupełniających.
Okna Veka Effectline 70 AD 01

Zewnętrzne ścianki o grubości 3 mm kwalifikują profil w najwyższej klasie A. Siedemdziesięcio milimetrowa głębokość zabudowy w połączeniu z pięciokomorową konstrukcją ramy i skrzydła wpływa znacząco na stabilność okien PVC. Łagodne kształty profilu nadają mu klasyczny wygląd, który pozwala wpasować się w projekt każdego domu. Gładka powierzchnia znacząco ułatwia konserwację. Dwupowierzchniowe ekstrudowane uszczelki docenią osoby ceniące sobie ciszę i spokój ogniska domowego. Uszczelki nie tylko zapewniają doskonałą izolację termiczną, ale również i akustyczną. Profil Efectline występuje tylko w kolorze białym.

Stolarka wykonana z tych kształtowników posiada wszystkie dobre cechy profili z rodziny VEKA, a jednocześnie dzięki nieco obniżonej wysokości ramy powierzchnia szyb jest większa niż w innych systemach, cena zaś jest przystępna dla każdego. Możliwość osadzenia szyb jednokomorowych, dwukomorowych, ornamentowych, stopsol, bezpiecznych, czy nawet antywłamaniowych P2 i P4. Do wyboru mamy czarne lud szare uszczelki oraz wszystkie udogodnienia oferowane w innych systemach, jak mikrowentylacja, wielostopniowy uchył, zatrzask balkonowy, nawiewniki itp.