Okna Veka Effectline 70 AD

Okna VEKA Effectline 70 AD produkowane są z najwyższej jakości wytrzymałego na uderzenia utwardzonego polichlorku winylu PVC. Profil wpisuje się w normy budowlane i ekologiczne. Swoje zastosowanie idealnie znajduje nie tylko w mieszkaniach, ale również w powszechnym budownictwie w placówkach publicznych.

Okna Veka Effectline 70 AD Okna Veka Effectline 70 AD Właściwości

 

Główne cechy profilu VEKA Effectline 70 AD:

  • Profil w najwyższej klasie A;
  • Grubość zabudowy 70 mm;
  • 5-komorowa konstrukcja profilu;
  • Podwójny system ekstrudowanych uszczelek;
  • Możliwość osadzenia pakietu szybowego o grubości od 14 mm do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili;
  • Współczynnik przenikania ciepła Uw okna osiąga wynik nawet do około 1,2 W/m2K (dla okna referencyjnego o wymiarze 1230×1480 z zastosowaniem szyby z ciepłą ramką TGI o współczynniku Ug = 1,0);
  • Łatwe w konserwacji profile PCV zapewniające długotrwałe użytkowanie;
  • 13 mm oś wrębu okuciowego pozwala na stosowanie szerokiej gamy okuć;
  • Szeroki wybór elementów łączących i uzupełniających.

Zewnętrzne ścianki o grubości 3 mm kwalifikują profil w najwyższej klasie A. Siedemdziesięcio milimetrowa głębokość zabudowy w połączeniu z pięciokomorową konstrukcją ramy i skrzydła wpływa znacząco na stabilność okien PVC. Łagodne kształty profilu nadają mu klasyczny wygląd, który pozwala wpasować się w projekt każdego domu. Gładka powierzchnia znacząco ułatwia konserwację. Dwupowierzchniowe ekstrudowane uszczelki docenią osoby ceniące sobie ciszę i spokój ogniska domowego. Uszczelki nie tylko zapewniają doskonałą izolację termiczną, ale również i akustyczną. Profil Efectline występuje tylko w kolorze białym.

Okna Veka Alphaline 90 MD Klamki Okna Veka Alphaline 90 MD Nawiewniki Okna Veka Alphaline 90 MD Szyby Okna Veka Alphaline 90 MD Szprosy Okna Veka Alphaline 90 MD Okucia

Stolarka wykonana z tych kształtowników posiada wszystkie dobre cechy profili z rodziny VEKA, a jednocześnie dzięki nieco obniżonej wysokości ramy powierzchnia szyb jest większa niż w innych systemach, cena zaś jest przystępna dla każdego. Możliwość osadzenia szyb jednokomorowych, dwukomorowych, ornamentowych, stopsol, bezpiecznych, czy nawet antywłamaniowych P2 i P4. Do wyboru mamy czarne lud szare uszczelki oraz wszystkie udogodnienia oferowane w innych systemach, jak mikrowentylacja, wielostopniowy uchył, zatrzask balkonowy, nawiewniki itp.