Skip to content

activPilot Elegance

Producent okuć WinkHaus tworzy serię okuć stolarki okiennych. System nazywa się activPilot. Okucia te mają nie tylko otwierać okna ale być ergonomiczne, funkcjonalne i pięknie wyglądać. Choć i tu są pewne systemy, które to mają być właśnie niewidoczne dla użytkownika. Kolejnym z serii systemem okuć jest activPilot Elegance. Jak sama nazwa wskazuje jest to elegancja w każdym calu. Gdańska Fabryka Okien korzysta wyłącznie z systemów najwyższej klasy. System activPilot Elegance został zaprojektowany specjalnie do okien o wąskich profilach.

Ergonomia i łatwość obsługi.

ActivPilot Elegance idealnie wpasuje się w design okien, które będą montowane wedle gustu każdego odbiorcy. To niewidoczny system okuć łączący zalety systemu autoPilot TopStar z systemem activPilot Concept. Nośność tego systemu to aż 100 kg. Możemy więc go zastosować do praktycznie każdego okna, z pakietami 3-szybowymi lub okien antywłamaniowych. Wielką zaletą tego systemu jest ukrycie zawiasów i rozwórek w przyldze skrzydła. Dzięki temu projektanci i inwestorzy mają dowolność w doborze kolorystyki i faktury stolarki. Jako producent stolarki okiennej, stosując to rozwiązanie jesteśmy w stanie sprostać każdym gustom. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

WinkHaus activPilot Elegance
WinkHaus activPilot

Parametry techniczne i montażowe systemu activPilot Elegance.

System activPilot Elegance nadaje się do wszystkich rodzajów okien zarówno drewnianych i PCV. Warunkiem jest ich dopuszczalny ciężar, który nie powinien przekraczać 100 kg.

Skrajne parametry skrzydła:

  • Minimalna szerokość skrzydła we wrębie 370 mm;
  • Maksymalna szerokość skrzydła we wrębie 1400 mm;
  • Minimalna wysokość skrzydła we wrębie 460 mm;
  • Maksymalna wysokość skrzydła we wrębie 2300 mm;
  • Maksymalna powierzchnia skrzydła 2,0 m²;
  • Stosunek szerokości do wysokości S:W ≤ 1,5 : 1.

Estetyka i design to aktualne trendy którym sprosta właśnie Gdańska Fabryka Okien. Nie ma stolarki, której nie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa. Nasz wyszkolony personel udzieli wszelkich informacji jak i doradzi, który z systemów najlepiej się sprawdzi w Państwa oknach. Zapytania proszę kierować poprzez kontakt telefoniczny lub formularz znajdujący się po prawej stronie. Nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania.

Przeczytaj także:   activPilot Comfort PADS

 

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt