Skip to content

activPilot Select

Okucie obwiedniowe to bardzo istotny element stolarki. Jak wiadomo stolarki nie wymienia się co kilka lat, więc warto wybrać najlepsze rozwiązania. Firma WinkHaus to renomowany producent okuć. Najnowocześniejszym produktem są niewidoczne zawiasy. ActivPilot Select to uchylno-rozwierane okucia mieszczące się w przestrzeni wrębowej. Systemowe elementy możemy zastosować w praktycznie każdym oknie. Zastosowanie takich elementów pozwala na nowoczesne projektowanie, standardowe okucia zawiasów nie mają wielu wzorów więc ograniczają nasze możliwości.

System activPilot Select – estetyka, ergonomia i łatwość montażu.

WinkHaus activPilot Select

Zastosowanie zawiasów WinkHans daje duże walory estetyczne. Okucia nie są widoczne przy zamkniętym oknie. Dodatkowo co warto zaznaczyć takie systemy wpływają również na energooszczędność całego okna. Brak mostków termicznych na ramie okna oraz ciągłość uszczelki na całym obwodzie ograniczają straty energii. Okucia również są bardzo wytrzymałe ponieważ ich nośność to aż 150 kg. Opracowana i sprawdzona koncepcja tego systemu okuć ułatwia montaż i regulację naszym instalatorom. Rygle montowane są blisko narożników co znacząco wpływa na zabezpieczenie przed włamaniem. Wygoda i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas najważniejsze.

Parametry techniczne i montażowe systemu AactivPilot Select.

ActivPilot Select nadaje się do montażu w oknach i drzwiach balkonowych z kątem rozwarcia skrzydła ok. 95°. Regulacja odbywa się bez użycia specjalnych narzędzi. System nadaje się do wszystkich rodzajów okien zarówno drewnianych, aluminiowych jak i PCV. Preferowane wymiary skrzydła pod system:

  • Minimalna wysokość skrzydła we wrębie 230 mm;
  • Minimalna szerokość skrzydła we wrębie 380 mm;
  • Maksymalna wysokość skrzydła we wrębie: 2800 mm;
  • Maksymalna szerokość skrzydła we wrębie: 1725 mm;
  • Stosunek szerokości do wysokości S:W ≤ 2:1;
  • Maksymalny ciężar skrzydła: 150 kg;
  • Możliwości regulacji w zakresie wysokości + 3/- 2 mm, regulacja boczna +/- 2 mm, oraz docisk do ościeżnicy +/- 0,8 mm.
Przeczytaj także:   duoPort S - System przesuwny

Wiele dodatkowych informacji dotyczących systemu znajdą Państwo w katalogu systemu activPilot Select. Informacje dostępne są w pliku PDF i do ich prawidłowego przeglądania niezbędna jest instalacja darmowego programu AdobeReader. Dokładne zakresy stosowania znajdują się na stronie producenta.
Gdańska Fabryka Okien korzysta tylko z najlepszych technologii. Znajdziemy rozwiązanie dla każdego projektu. Udzielimy kompetentnych porad. Zapytania prosimy kierować poprzez kontakt telefoniczny lub formularz znajdujący się po prawej stronie. Nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania. Możecie Państwo liczyć na naszą fachowość oraz na technologię okienną najwyższej klasy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt