Skip to content

Okno na 6. Nowoczesne okucie.

Przedstawiamy nowy standard wietrzenia. Jest to oferowane w Gdańskiej Fabryce Okien okno na 6-tkę! Zaprojektowana przez firmę Winkhaus nowoczesna funkcja wietrzenia przez 6 milimetrową szczelinę. Nowatorska funkcja zmienia całkowicie jakość tej czynności. Potwierdzamy, że przeprojektowanie funkcji wietrzenia na 6 milimetrowe odsunięcie ramy od ościeżnicy jest wystarczające aby wymiana powietrza była efektywna, nie powodowała przeciągów i wychłodzenia.

Wietrzenie na 6-tkę zapewnia stały dopływ świeżego powietrza, chroniąc pomieszczenia przed wilgocią i zagrzybieniem. Co warto podkreślić, rozszczelnienie nie wpływa na bezpieczeństwo, okno nadal jest zaryglowane. Straty energii są minimalizowane przez to że powietrze zużyte wydostaje się górą a świeże wlatuje dołem. Masy powietrza nie mieszają się w okolicy okna więc wietrzenie może trwać krócej niż przy tradycyjnym odszczelnieniu. Ma to wymierny wpływ na rachunki za ogrzewanie.

WinkHaus Okno na 6!

Sześć powodów na to, że okno z okuciami Winkhaus jest naprawdę na 6:

  1. Bezpieczne wietrzenie – Podczas przesterowania okucia na funkcję wietrzenia okno spełnia wymagania normy ENV 1627-1630 do klasy RC2, zachowując parametry okna antywłamaniowego zamkniętego. Zapewniając przy tym efektywną wymianę powietrza.
  2. Ochrona przed wilgocią i zagrzybieniem ścian – Dla człowieka świeże powietrze jest bardzo ważne. Brak przepływu grozi zawilgoceniem i zagrzybieniem pomieszczeń. Dlatego poprzez 6-milimetrową szczelinę na całym obwodzie okna zapewnimy efektywną wymianę powietrza oraz zdrowy klimat w mieszkaniu.
  3. Bez niepotrzebnych strat energii – Wymiana powietrza w okresie zimowym jest bardzo ważna jak i kosztowna. Wraz z powietrzem zużytym ucieka wiele cennej energii. Dlatego 6-milimetrowa szczelina jest wystarczająca dla zapewnienia odpowiedniej jakości powietrza, nie powodując niepotrzebnych strat energii.
  4. Owady zostają na zewnątrz – Kto z nas lubi insekty w domu? Dzięki wietrzeniu na 6-tkę unikniemy montażu szpetnych siatek w ramie okna oraz wizyt  much, komarów i innych owadów.
  5. Gdy pada – Minimalna szczelina sprawia, że pozostawienie okna w tym ustawieniu podczas deszczu nie grozi zalaniem mieszkania. Nasze okno podczas wietrzenia w dużo większym stopniu chroni przed opadami aniżeli okno uchylone.
  6. Komfort wietrzenia bez przeciągów – Konstrukcja  została opracowana i przetestowana tak by podczas rozszczelnienia nie powstawały przeciągi. Okucia i specjalne zaczepy stabilnie trzymają skrzydło w ramie niezależnie od siły wiatru wiejącego na zewnątrz.
Przeczytaj także:   activPilot Comfort

Okno na 6-tkę to nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnego inwestora.

Podczas remontu lub budowy domu, warto zastanowić się nad zamontowaniem w nim okien z funkcją wietrzenia na 6-tkę zamiast zwykłych – uchylno-rozwieranych. Najnowsza funkcja oferowana przez GFO przewyższa standardowe rozwiązanie. Ponadto jest ergonomiczna, komfortowa, bezpieczna i energooszczędna. Zapraszamy do zapoznania się z specyfikacją produktu oraz do wizyty w naszych salonach. Czekamy na Państwa.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt