Skip to content

Montaż dużych przeszkleń

Montaż dużych przeszkleń. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w parterowym domu jednorodzinnym duże okna na bazie energooszczędnych profili Veka Softline 82 MD. Nasz klient zamówił także okno w systemie Veka Slide HST, które pełni rolę wyjścia na taras. Zastosowanie okna w systemie Veka Slide HST pozwala oszczędzić miejsce wewnątrz pomieszczenia. Działanie okien Slide HST odbywa się za pomocą przesuwania konstrukcji okiennej na specjalnie zaprojektowanej szynie. Okna te za sprawą innowacyjnej konstrukcji pozwalają na uzyskanie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej.

Montaż dużych przeszkleń w domu jednorodzinnym.

Energooszczędne profile okienne w kolorze antracytowym wyposażone zostały w pakiety trzyszybowe. Okna wyposażone w potrójne szyby posiadają wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej. Zastosowanie potrójnego pakietu szybowego ze szkła nisko emisyjnego, wypełnienie przestrzeni szybowych gazem szlachetnym, a także odpowiednie usytuowanie przeszkleń względem stron świata ma szczególnie znaczenie w przypadku dużych okien. Umożliwia to osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła i znacznie wpływa na oszczędności ogrzewania domu.

Rolety przy dużych przeszkleniach

Zamontowany nad oknami system rolet to połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą takiego systemu jest fakt, że możemy go zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku, a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części.

W energooszczędnych ramach okien PCV zastosowaliśmy system niewidocznych okuć WinkHaus activPilot Select. Rozwiązanie to przyczynia się do osiągnięcia niskiego współczynnika przenikania ciepła i ogranicza straty energii. Dodatkowo blisko narożników zamontowaliśmy także rygle, które skutecznie zabezpieczają okna przed włamaniem. Dodatkową ochroną okien przed niepożądaną manipulacją jest zastosowanie renomowanych klamek firmy Hoppe.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Okna aluminiowe w domu jednorodzinnym

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt