Skip to content

Okna odporne na silne wiatry

Okna odporne na silne wiatry, szczególnie nad morzem, na Podhalu, to ważny aspekt przy projektowaniu budynków. Tym razem wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w nowoczesnym budynku mieszkalnym w Jastarni okna odporne na silne wiatry na bazie profili PCV Veka. Dwu piętrowy budynek wyposażyliśmy w okna posiadające szyby o podwyższonej izolacji termicznej. To w połączeniu z ciepłymi profilami przekłada się na uzyskanie niskiego współczynnika przenikania ciepła.

Nad morzem – tu montujemy okna odporne na sile wiatry.

Profile okienne w kolorze złoty dąb wyposażyliśmy w energooszczędny pakiet trzyszybowy posiadający wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej. Zastosowanie pakietów trzyszybowych przyczynia się do obniżenia kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. Istotne jest to, że dwu – powierzchniowe uszczelki gwarantują doskonałe odprowadzanie wody, co stanowiło jeden z kluczowych aspektów przy wyborze okien do domu położonego nad morzem, na Półwyspie Helskim. Dobrze spasowane z profilem PCV uszczelki stanowią także doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną.

Ważne jest to, że parametry techniczne okien VEKA spełniają wymagania wszystkich aktualnych i przyszłych norm izolacji termicznej. Ciepłe, odporne na silne porywy wiatru i energooszczędne profile PCV wyposażone w pakiety trzyszybowe stanowią doskonałą barierę. To w przypadku budynku położonego nad morzem stanowi jeden z ważniejszych parametrów ochrony przed zimnem. Montaż okien w budynku położonym blisko morza wykonaliśmy przy zastosowaniu najnowszych wytycznych dotyczących prawidłowego montażu stolarki okiennej.

W energooszczędnych oknach PCV Veka zastosowaliśmy niewidoczny system okuć WinkHaus. Okucia te przyczyniają się do ograniczenia strat energii, a także wpływają na estetykę okien wewnątrz pomieszczenia. Zamontowanie klamek z przyciskiem oraz wyposażenie okien w dodatkowe rygle montowane blisko narożników wzmacnia ochronę profili okiennych przed niepożądaną manipulacją od zewnątrz. Należy zwrócić uwagę, że w oknach od strony Zatoki Gdańskiej zastosowaliśmy duże przeszklenia. Dodatkowo w całym domu drzwi balkonowe wyposażone zostały w zatrzask balkonowy WinkHaus wraz z uchwytem. Funkcja zatrzasku polega na przytrzymaniu otwartego skrzydła balkonowego w ościeżnicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zatrzasnąć drzwi od strony zewnętrznej, co zapobiega powstawaniu przeciągów i chroni okna przed uderzaniem w ościeżnicę. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zatrzasków oraz całych zestawów do drzwi balkonowych rozwiernych i rozwierno-uchylnych. W ofercie posiadamy zatrzaski balkonowe przeznaczone do drzwi jednoskrzydłowych, dwuskrzydłowych ze słupkiem stałym oraz dwuskrzydłowych ze słupkiem ruchomym

Przeczytaj także:   Okna aluminiowe Gdynia

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt