Skip to content

Okna PCV Dzierżążno

Okna PCV Dzierżążno. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego 10 okien na bazie energooszczędnych profili Salamander bluEvolution 82 MD. Dostarczyliśmy także i zamontowaliśmy drzwi zewnętrzne stalowo-drewniane firmy Martom. Energooszczędny profil bluEvolution o głębokości 82 mm, wraz z pakietem trzyszybowym umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła. To znacząco wpłynie na oszczędności ogrzewania. Takie połączenie sprawia, że profil ten idealnie sprawdza się w domach pasywnych.

Okna PCV Dzierżążno – widok budynku po wstawieniu okien:

Ramy okien są w kolorze antryctowym, ostatnio najczęściej wybieranym przez naszych Klientów. W całym domu zastosowaliśmy niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select ograniczający straty energii. Rygle w tym systemie montowane blisko narożników znacząco wpływają na zabezpieczenie okien przed włamaniem. Okna zostały wyposażone w białe klamki z kluczem renomowanej firmy Medos. Takie rozwiązanie dodatkowo zabezpiecza okna i uniemożliwia włamywaczom przekręcenie klamki od zewnątrz.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt