Skip to content

Okna PCV Gdańsk Suchanino

Okna PCV Gdańsk Suchanino. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego jedenaście okien Veka Perfectline 70 AD wraz z zewnętrznymi parapetami stalowymi. Ramy okien wykonaliśmy w kolorze złoty dąb. Są doskonale dopasowane do wyglądu oryginalnych okien (budynek pod nadzorem konserwatora zabytków). Ramy na bazie profili okiennych Veka. Najwyższej jakości profil klasy A, wraz z pakietem dwuszybowym o grubości zabudowy 70mm w połączeniu z pięciokomorową konstrukcją ramy i skrzydła znacząco wpływają na stabilność skrzydła. Zapewniają przy tym ciszę, a podwójny system uszczelek umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła. To wszystko znacząco wpływa na oszczędności ogrzewania.

W oknach zastosowaliśmy system okuć activPilot Select, który wpływa na energooszczędność całego okna i ogranicza straty energii. Okna zostały wyposażone w klamki Luxemburg niemieckiego producenta klamek okiennych i drzwiowych Hoppe.

Okna PCV Gdańsk Suchanino – fotorelacja:

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt