Skip to content

Okna PCV Gdańsk Wrzeszcz

Okna PCV Gdańsk Wrzeszcz. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego osiem okien Veka Perfectline 70 AD i Veka Effectline 70 AD wraz z wewnętrznymi parapetami MDF. Ramy okien w kolorze białym dopasowane do wyglądu oryginalnych okien kamienicy z początku XX w. Ramy na bazie profili okiennych Veka. Najwyższej jakości profil klasy A, wraz z pakietem dwuszybowym o grubości zabudowy 70mm w połączeniu z pięciokomorową konstrukcją ramy i skrzydła znacząco wpływają na stabilność skrzydła. Zapewniają przy tym ciszę. Należy przy tym zwrócić uwagę na zastosowany w oknach podwójny system uszczelek. Umożliwiają one osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacząco wpływa na oszczędności ogrzewania.

W oknach zastosowaliśmy system okuć activPilot Select, który wpływa na energooszczędność całego okna i ogranicza straty energii. Okna zostały wyposażone w klamki okienne Luxemburg niemieckiego producenta klamek okiennych i drzwiowych Hoppe

Okna PCV Gdańsk Wrzeszcz – fotorelacja:

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt