Skip to content

Okna PCV Gołubie

Okna PCV Gołubie. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego trzynaście okien Veka Softline 82 MD, wyposażonych w rolety nadstawne. Montaż rolet odbywa się bezpośrednio na ramie okiennej tworząc zintegrowany i stabilny system. Konstrukcja rolety nadstawnej zapewnia wysokie walory estetyczne poprzez możliwość zakrycia skrzynki rolety warstwą elewacji. Od strony wewnętrznej roleta wyposażona jest w tzw. klapę rewizyjną, która umożliwia ewentualny dostęp do rolety w przypadku potrzeby serwisowania.

Ramy okien w kolorze złoty dąb, na bazie profili okiennych Veka (model Softline). Energooszczędny profil Softline 82MD wraz z pakietem trzyszybowym oraz niewidocznymi zawiasami umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacznie wpływa na oszczędności ogrzewania.

Okna PCV Gołubie – zdjęcia po montażu:

Niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select ogranicza straty energii, a rygle montowane blisko narożników zabezpiecza okna przed włamaniem. W drzwiach balkonowych zastosowaliśmy dodatkowo okucia antywłamaniowe o klasie RC2, wraz z klamkami Hoppe Tokyo Secustic z kluczem. Klamki z kluczem zapewniają bezpieczeństwo i zabezpieczają obwód okucia przed próbami przesunięcia okucia od zewnątrz, a specjalny mechanizm klamki przeciwdziała zmanipulowaniu jej od zewnątrz. Pozostałe okna zostały wyposażone w klamki Hoppe Luxemburg standard.

Budujesz dom w Gołubiu? Skontaktuj się z nami.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt