Skip to content

Okna PCV Kaliska

Okna PCV Kaliska. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego czternaście okien Veka Softline 82MD. Oprócz tego dostarczyliśmy i zamontowaliśmy drzwi zewnętrzne stalowo-drewniane firmy Martom i bramę garażową w typie segmentowym. Ramy okien w kolorze złoty dąb, na bazie profili okiennych Veka (model Softline). Energooszczędny profil wraz z pakietem trzyszybowym oraz niewidocznymi zawiasami umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła. A to znacząco wpłynie na oszczędności ogrzewania.

W całym domu zastosowaliśmy ciepły montaż. Niewidoczny system okuć activPilot Elegance z funkcją automatycznego wietrzenia, ogranicza straty energii i idealnie wpasowuje się w design okien. W drzwiach balkonowych zastosowaliśmy dodatkowo okucia antywłamaniowe o klasie RC2, wraz z klamkami Hoppe Tokyo Secustic wraz z kluczem. Klamki z kluczem zapewniają bezpieczeństwo i zabezpieczają obwód okucia przed próbami przesunięcia okucia od zewnątrz, a specjalny mechanizm klamki przeciwdziała zmanipulowaniu jej od zewnątrz. Pozostałe okna zostały wyposażone w klamki Hoppe Tokyo wyposażone w przycisk.

Okna PCV Kaliska – zdjęcia po montażu okien i tynkowaniu:

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt