Skip to content

Okna PCV Koleczkowo

Okna PCV Koleczkowo. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego dziesięć okien na bazie energooszczędnych profili Veka Softline 82 MD, a także dwa panoramiczne okna na profilach aluminiowych sięgające 5m długości.

Ramy okien w kolorze złoty dąb, na bazie profili okiennych Veka, model Softline i renomowanych profili aluminiowych marki Aluron. Zarówno w energooszczędnych profilach Veka Softline 82 MD, jak i konstrukcji aluminiowej (aluminium ciepłe czyli izolowane termicznie) zastosowaliśmy pakiety trzyszybowe, które posiadają wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej. Zastosowanie niewidocznych zawiasów w oknach Veka Softline umożliwiło osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacznie wpływa na oszczędności ogrzewania.

Okna PCV Koleczkowo – widok domu po wstawieniu okien:

Niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select zastosowany w oknach Veka ogranicza straty energii. Natomiast rygle montowane blisko narożników zabezpieczają okna przed włamaniem. Do montażu konstrukcji okiennej o długości 5 metrów zastosowaliśmy specjalistyczny dźwig, który pomógł montażystom osadzić konstrukcje w otworze okiennym. W panoramicznych drzwiach balkonowych na bazie profili aluminiowych firmy Aluron zastosowaliśmy dwa ruchome skrzydła w systemie drzwi przesuwnych. System ten, podobnie jak okna w systemie Slide HST oszczędza miejsce wewnątrz pomieszczenia.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt