Skip to content

Okna PCV Pelplin

Okna PCV Pelplin. Wyprodukowaliśmy oraz zamontowaliśmy w położonym niedaleko Pelplina domu jednorodzinnym okna na bazie energooszczędnych profili Veka Softline 82 MD. Energooszczędne ramy okien PCV w kolorze antracyt wyposażyliśmy w pakiety trzyszybowe. Takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na izolację i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, np. przed wiatrem. Zastosowanie potrójnych szyb w oknach energooszczędnych korzystnie wpływa na szczelność konstrukcji okna. Tak wyposażona rama okna pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co korzystnie wpływa na oszczędności związane z ogrzewaniem domu.

W budynku zamontowaliśmy także dwa okna w kształcie trójkąta na bazie profili PCV Veka, a także okno w systemie HST na bazie profili aluminiowych Aluprof. Izolowane termicznie profile aluminiowe firmy Aluprof w kolorze antracyt wyposażyliśmy w pakiet trzech szyb. To korzystnie wpływa na izolację i pozwala zachować ciepło wewnątrz pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii stal wykorzystana w oknach na bazie profili aluminiowych odporna jest na odkształcenia. Parametry techniczne okien aluminiowych spełniają wymagania wszystkich aktualnych i przyszłych norm izolacji termicznej.

Okna PCV w systemie Slide HST

Zastosowanie okien w systemie Slide HST pozwala oszczędzić miejsce wewnątrz pomieszczenia. Działanie okien Slide HST odbywa za pomocą przesuwania konstrukcji okiennej na specjalnie zaprojektowanej szynie. Okna te za sprawą innowacyjnej konstrukcji pozwalają na uzyskanie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej. Zastosowanie potrójnego pakietu ze szkła nisko emisyjnego w aluminiowym systemie Slide HST, a także odpowiednie usytuowanie przeszkleń względem stron świata ma szczególnie znaczenie w przypadku dużych okien. Umożliwia to osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła i znacznie wpływa na oszczędności związane z ogrzewaniem domu.

Decydując się na zakup okien warto zwrócić szczególną uwagę na ich parametry. W naszej ofercie znajdą Państwo energooszczędne profile okienne z bardzo dobrymi parametrami izolacyjności cieplnej, które latem pozwolą zatrzymać zbyt dużą ilość przepuszczanych promieni słonecznych, a zimą przyczynią się do oszczędności związanych z ogrzaniem pomieszczeń. Oferujemy ponad 50 rodzajów kolorów folii okiennych, co pozwala stworzyć idealną kompozycję wyglądu okna z każdą fasadą i wnętrzem domu. Wybierając kolor okien należy wziąć pod uwagę kolor elewacji, kształt budynku, elementy architektury przydomowej. Kolor okien warto dobrać także do aranżacji wnętrz.

Przeczytaj także:   Drzwi przesuwne SLIDE EVO

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt