Skip to content

Okna PCV Straszyn

Okna PCV Straszyn. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w budynku biurowym 48 okien na bazie energooszczędnych profili bluEvolution 73 firmy Salamander. Pozostałe okna na bazie izolowanych termicznie (tzw. aluminium ciepłe) renomowanych profili aluminiowych firmy Aluron.

Zarówno w profilach bluEvolution jak i w energooszczędnych ramach okien aluminiowych zastosowaliśmy pakiety trzyszybowe. Pakiety te posiadają wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej, co umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła i znacznie wpływa na oszczędności ogrzewania domu. Umożliwia to osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła i znacząco wpłynie na oszczędności ogrzewania.

Okna PCV Straszyn – budynek po wstawieniu okien:

Okna PCV zostały wyposażone w niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select, który ogranicza straty energii. Rygle montowane blisko narożników zabezpiecza okna przed włamaniem. W oknach zastosowaliśmy klamki Hoppe Tokyo Secustic z kluczem. Klamki z kluczem zapewniają bezpieczeństwo i zabezpieczają obwód okucia przed próbami przesunięcia okucia od zewnątrz. Dopełnieniem jest zastosowanie przez nas szprosów okiennych, które stanowią walor estetyczny i stanowią uzupełnienie eleganckiego designu budynku.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt