Skip to content

Okna PCV Tczew

Okna PCV Tczew. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w położonym na obrzeżach Tczewa domu jednorodzinnym dziesięć okien na bazie energooszczędnych profili okiennych Veka Softline 82 MD. Dom naszego klienta kompleksowo wyposażyliśmy w rolety nadstawne, bramę garażową, a także drzwi zewnętrzne stalowo-drewniane firmy Martom. Na uwagę zasługuje 5 metrowe okno w systemie Veka HST, które pełni rolę wyjścia na taras. Zastosowanie okna w systemie Veka Slide HST pozwala oszczędzić miejsce wewnątrz pomieszczenia. Działanie okien Slide HST odbywa się za pomocą przesuwania konstrukcji okiennej na specjalnie zaprojektowanej szynie. Okna te za sprawą innowacyjnej konstrukcji pozwalają na uzyskanie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej.

Okna PCV Tczew – zdjęcia z inwestycji:

Energooszczędne ramy okien PCV zostały okleinowane dwustronnie w kolorze ciemnoszarym. Profile okienne wyposażyliśmy w pakiety trzyszybowe. Rozwiązanie to pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co pozytywnie wpływa na izolację i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zastosowanie potrójnych szyb w oknach energooszczędnych wykonanych ze szkła nisko emisyjnego korzystnie wpływa na szczelność konstrukcji okna. Tak wyposażona rama okna pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co korzystnie wpływa na oszczędności ogrzewania domu.

Rolety nadstawne w zestawie

Zamontowany bezpośrednio nad oknami Veka system rolet nadstawnych tworzy zintegrowany i stabilny system. Konstrukcja rolety nadstawnej pozwala na możliwość zakrycia skrzynki rolety warstwą elewacji. Od strony wewnętrznej roleta wyposażona jest w tzw. klapę rewizyjną, która umożliwia ewentualny dostęp do rolety w przypadku potrzeby serwisowania. Rolety nadstawne pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo dzięki zamontowaniu rygli, które automatycznie wysuwają się, blokując roletę w prowadnicach pancerza. Zaletą tego typu rolet jest również dodatkowa opcja wyposażenia rolety w moskitierę, która chroni mieszkańców przed uciążliwymi owadami.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Okna PCV Kościerzyna

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt