Skip to content

Okna PCV Złoty Dąb

Okna PCV Złoty Dąb. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy okna na bazie energooszczędnych profili Veka. Oprócz okien w jednorodzinnym domu u naszego Klienta zamontowaliśmy bramę garażową, a także drzwi zewnętrzne stalowo-drewniane w kolorze zamontowanej stolarki okiennej.

Okna PCV Złoty Dąb – zdjęcia z inwestycji:

Ramy okien PCV w modnym i często wybieranym przez naszych Klientów kolorze złoty dąb. Profile okienne Veka produkowane są z najwyższej jakości wytrzymałego na uderzenia utwardzonego polichlorku winylu. Wielokomorowa konstrukcja zamontowanych przez nas okien, a także wyposażenie ich w pakiety trzyszybowe umożliwia osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła. Prawidłowy montaż okien, możliwość osadzenia ciepłego pakietu trzyszybowego oraz zabezpieczenia w postaci potrójnych uszczelek sprawia, że nowoczesne okna PCV osiągają wyższe parametry izolacji cieplnej, co przekłada się na oszczędności związane z ogrzewaniem domu. Odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne okleina ułatwia konserwację profilu okiennego PVC, a także zapewnia ich długotrwałe użytkowanie.

Energooszczędne okna PCV zostały wyposażone w niewidoczny system okuć WinkHaus, który korzystnie wpływa na energooszczędność całego okna. Brak mostków termicznych na ramie okna oraz ciągłość uszczelki na całym obwodzie ogranicza straty energii. Zamontowanie dodatkowych rygli blisko narożników dodatkowo zabezpiecza okna przed włamaniem. W poszczególnych oknach zastosowaliśmy klamki Hoppe z kluczem oraz z przyciskiem. Zastosowanie takich klamek zapewnia bezpieczeństwo i zabezpiecza obwód okna przed próbami przesunięcia okucia od zewnątrz.

Chcesz kupić energooszczędne okna domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Okna do hal

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt