Skip to content

Okna PCV Żukowo

Okna PCV Żukowo. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w nowoczesnym domu jednorodzinnym okna na bazie energooszczędnych profili okiennych Veka Softline 82 MD. Zaprojektowany na etapie projektu domu taras wyposażony został w okno przesuwne w systemie Veka HST. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala oszczędzić miejsce wewnątrz pomieszczenia. Działanie okien Slide HST odbywa się za pomocą przesuwania konstrukcji okiennej na specjalnie zaprojektowanej szynie. Okna te za sprawą innowacyjnej konstrukcji pozwalają na uzyskanie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej.

Okna PCV Żukowo – zdjęcia z inwestycji:

Okno narożne PCV Veka

Na uwagę zasługuje także zamontowane przez nas okno narożne, które w nowoczesnych projektach domów jest coraz częściej spotykanym i modnym rozwiązaniem. Wykonane przez nas okno o profilu narożnym dzięki zastosowaniu energooszczędnych i odpornych ram PCV oraz zastosowaniu dwukomorowych pakietów szybowych oraz dodatkowemu ociepleniu osiągają najlepsze właściwości izolacji termicznej i akustycznej.

Energooszczędne pakiety trzyszybowe.

Energooszczędne ramy okien PCV w kolorze orzech wyposażyliśmy w pakiety trzyszybowe. Rozwiązanie to pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co pozytywnie wpływa na izolację i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, np. przed wiatrem. Zastosowanie potrójnych szyb w oknach energooszczędnych korzystnie wpływa na szczelność konstrukcji okna. Tak wyposażona rama okna pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co korzystnie wpływa na oszczędności związane z ogrzewaniem domu.

W energooszczędnych oknach PCV marki Veka zastosowaliśmy system niewidocznych okuć WinkHaus activPilot Select. Rozwiązanie to przyczynia się do osiągnięcia niskiego współczynnika przenikania ciepła i ogranicza straty energii. Blisko narożników zamontowaliśmy także rygle. Stosowane w nowoczesnych skrzydłach pasywnych stalowe rygle firmy WinkHaus są niezwykle skuteczne w ochronie przed włamaniem. Dobór klamek antywłamaniowych Hoppe i zamontowanie ich w miejscach newralgicznych, takich jak okna balkonowe zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i zabezpiecza obwód okucia przed próbami przesunięcia go od zewnątrz.

Przeczytaj także:   Montaż okien dźwiękoszczelnych

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt