Skip to content

Okna plastikowe Pruszcz Gdański

Okna Plastikowe Pruszcz Gdański. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym 54 okna na bazie energooszczędnych profili okiennych Salamander bluEvolution 73. Okna w pakiecie trzyszybowym pozwalają osiągnąć niski współczynnik przenikania ciepła, co znacząco wpływa na oszczędności ogrzewania.

Okna w kolorze dwustronnie białym na bazie profili PVC bluEvolution 73, wraz z nawiewnikami firmy Aereco. Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe z ruchomym słupkiem. Rozwiązanie to pozwala na stworzenie efektu podziału okna, przy czym nie ogranicza funkcjonalności dwustronnie otwieranych skrzydeł. Wielokomorowa konstrukcja profilu uniemożliwia tworzenie się mostków termicznych, co zapewnia redukcję kosztów energii.

Okna plastikowe Pruszcz Gdański – budynek po wstawieniu okien:

Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy także aluminiowe drzwi do klatki schodowej i przedsionka. Bezprogowe drzwi przedsionkwe w kolorze białym wyposażone zostały w elektrozaczep, co umożliwiło zastosowanie nowoczesnego systemu domofonu. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy także jednoskrzydłowe drzwi przeciwpożarowe PPOŻ oraz bramę garażową z napędem firmy NICE.

Okna PCV zostały wyposażone w niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select. Zamontowanie dodatkowych rygli zabezpiecza okna przed włamaniem. W oknach zastosowaliśmy klamki Hoppe Tokyo z przyciskiem. Zastosowanie takich klamek zapewnia bezpieczeństwo i zabezpiecza obwód okna przed próbami przesunięcia okucia od zewnątrz.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt