Skip to content

Okna PCV Gdańsk Osowa

Okna PCV Gdańsk Osowa. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w domu o zabudowie bliźniaczej siedem okien na bazie energooszczędnych profili firmy Salamander. Energooszczędny profil bluEvolution 82 MD wyposażony w pakiet trzyszybowy umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacząco wpływa na oszczędności ogrzewania. Wysoka izolacja akustyczna oraz termiczna to nie jedyne aspekty wyróżniające ten profil na tle innych. Duża komora odwodnienia stanowi doskonałe zabezpieczenie przed ewentualnym przedostaniem się wody do środka pomieszczenia.

Okna PCV Gdańsk Osowa – widok budynku po wstawieniu okien:

Ramy okien w kolorze szarym antracytowym. We wszystkich oknach zastosowaliśmy niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select wraz z ryglami. Zastosowanie uszczelki na całym obwodzie profilu ogranicza straty energii. Umożliwia to osiągnięcie parametrów ochrony cieplnej właściwej dla budowy o charakterze pasywnym. Okna zostały wyposażone w klamki Hoppe Tokyo, które dzięki wyposażeniu w przycisk stanowią dodatkową ochronę przed niepożądaną manipulacją przy oknach.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt