Skip to content

Okna PVC Trąbki Wielkie

Okna PVC Trąbki Wielkie. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u Klienta biznesowego osiem okien Salamander bluEvolution 82 MD. Ramy okien w kolorze białym, na bazie profili okiennych Salamander (model bluEvolution). Energooszczędny profil oszklony trzema szybami najwyższej jakości gwarantuje skuteczny system uszczelniający. Zapewnia optymalny bilans energetyczny, co było szczególnie istotne dla naszego Klienta.

Zastosowaliśmy okucia marki WinkHaus, model proPilot, w systemie uchylno-rozwiernanym, które zapewniają najwyższą jakość i wygodę użytkowania przez wiele lat. Okna zostały wyposażone w klamki europejskiego lidera w produkcji markowych okuć Hoppe, model Ergoline, które wyróżniają się najwyższą jakością i trwałością przez długie lata.

Okna PVC Trąbki Wielkie – fotorelacja:

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt