Skip to content

Okna w budynkach usługowych

Okna w budynkach usługowych. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w nowoczesnych budynkach handlowo-usługowych okna w kolorze szarym, na bazie energooszczędnych profili PCV Veka Softline 82 MD i profili okiennych PCV Salamander bluEvolution 73. Dolne partie okien zostały wykonane na bazie izolowanych termicznie (tzw. aluminium ciepłe) renomowanych profili aluminiowych firmy Aluron. Dodatkowo zamontowaliśmy także dwie bramy garażowe.

W budynku biurowym zamontowaliśmy także aluminiowe łamacze światła. Światło-łamacze składają się z wytrzymałych piór wykonanych z mocnego aluminium. Taki system z powodzeniem może być stosowany jako osłona przeciwsłoneczna na okna. Dodatkowo pełni także funkcję dekoracyjną i stanowi elegancki element architektury nowoczesnego budynku handlowo-usługowego.

Zarówno w oknach plastikowych na profilach Veka Softline 82 i Salamander bluEvolution 73, jak i w ramach okien aluminiowych zastosowaliśmy pakiety trzyszybowe. Okna wyposażone w potrójne szyby posiadają wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej, co umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła i znacznie wpływa na oszczędności ogrzewania domu.

Okna w budynkach usługowych – widok ogólny:

W energooszczędnych ramach okien PCV w kolorze antracytowym zastosowaliśmy system niewidocznych okuć WinkHaus activPilot Select. Rozwiązanie to przyczynia się do osiągnięcia niskiego współczynnika przenikania ciepła i ogranicza straty energii. Dodatkowo blisko narożników zamontowaliśmy także rygle, które skutecznie zabezpieczają okna przed włamaniem. Dodatkową ochroną okien przed niepożądaną manipulacją jest zastosowanie klamek Hoppe Tokyo z przyciskiem. Klamki te dzięki wbudowanemu mechanizmowi blokującemu uniemożliwiają przekręcanie klamki od zewnątrz.

Należy zauważyć, że izolowane termicznie profile aluminiowe firmy Aluron w kolorze antracyt wyposażyliśmy w pakiet trzech szyb, co w przypadku budynków handlowo-usługowych korzystnie wpływa na izolację i pozwala zachować ciepło wewnątrz pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii stal wykorzystana w oknach aluminiowych odporna jest na odkształcenia. Parametry techniczne okien na bazie profili aluminiowych spełniają wymagania wszystkich aktualnych i przyszłych norm izolacji termicznej.

Przeczytaj także:   Okna PCV Puck

Budujesz? Nowe okna? Skontaktuj się z nami.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt