Skip to content

Okna w domu na Kaszubach

Okna w domu na Kaszubach. Wyprodukowaliśmy oraz zamontowaliśmy w położonym na Kaszubach domu jednorodzinnym okna na bazie energooszczędnych profili Veka Softline 82 MD. Energooszczędne ramy okien PCV w kolorze złoty dąb wyposażyliśmy w pakiety trzyszybowe. Takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na izolację i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, np. przed wiatrem. Zastosowanie potrójnych szyb w oknach energooszczędnych korzystnie wpływa na szczelność konstrukcji okna. Tak wyposażona rama okna pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co korzystnie wpływa na oszczędności związane z ogrzewaniem domu.

Okno narożne w domu

Na uwagę zasługuje także zamontowane przez nas okno narożne, które w nowoczesnych projektach domów jest coraz częściej spotykanym i modnym rozwiązaniem. Wykonane przez nas okno o profilu narożnym dzięki zastosowaniu energooszczędnych i odpornych ram PCV oraz zastosowaniu dwukomorowych pakietów szybowych oraz dodatkowemu ociepleniu osiągają najlepsze właściwości izolacji termicznej i akustycznej.

W drzwiach balkonowych dodatkowo zamontowaliśmy zatrzask balkonowy WinkHaus wraz z uchwytem. Funkcja zatrzasku polega na przytrzymaniu otwartego skrzydła balkonowego w ościeżnicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zatrzasnąć drzwi od strony zewnętrznej, co zapobiega powstawaniu przeciągów i chroni okna przed uderzaniem w ościeżnicę. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zatrzasków oraz całych zestawów do drzwi balkonowych rozwiernych i rozwierno-uchylnych. W ofercie posiadamy zatrzaski balkonowe przeznaczone do drzwi jednoskrzydłowych, dwuskrzydłowych ze słupkiem stałym oraz dwuskrzydłowych ze słupkiem ruchomym.

Zwróćmy uwagę na to, że w energooszczędnych oknach PCV marki Veka zastosowaliśmy system niewidocznych okuć WinkHaus activPilot Select. Rozwiązanie to przyczynia się do osiągnięcia niskiego współczynnika przenikania ciepła i ogranicza straty energii. Blisko narożników zamontowaliśmy także rygle. Stosowane w nowoczesnych skrzydłach pasywnych stalowe rygle firmy WinkHaus są niezwykle skuteczne w ochronie przed włamaniem. Dobór klamek antywłamaniowych Hoppe i zamontowanie ich w miejscach newralgicznych, takich jak okna balkonowe zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i zabezpiecza obwód okucia przed próbami przesunięcia go od zewnątrz.

Przeczytaj także:   Montaż okien na konsolach

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt