Skip to content

Okna w zabudowie szeregowej

Montaż okna w zabudowie szeregowej. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w nowoczesnej zabudowie szeregowej okna na bazie energooszczędnych profili PCV Veka. Budynki kompleksowo wyposażyliśmy w nowoczesne okna, a także drzwi zewnętrze stalowo-drewniane w kolorze stolarki okiennej.

Energooszczędne pakiety okienne

Energooszczędne ramy okien PCV w kolorze złoty dąb wyposażyliśmy w pakiety trzyszybowe. Rozwiązanie to pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co pozytywnie wpływa na izolację i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zastosowanie potrójnych szyb w oknach energooszczędnych wykonanych ze szkła nisko emisyjnego korzystnie wpływa na szczelność konstrukcji okna. Dlatego taka rama okna jest warunkiem osiągnięcia ciepłej przegrody okiennej. To wprost korzystnie wpływa na późniejsze oszczędności ogrzewania domu.

Ciepłe okna w zabudowie szeregowej

W zabudowie szeregowej ważnym elementem stolarki są drzwi balkonowe. W tym przypadku zdecydowaliśmy się na zastosowanie dwuskrzydłowych drzwi balkonowych z ruchomym słupkiem. Rozwiązanie umożliwia stworzenie efektu podziału okna. Jednocześnie nie ogranicza funkcjonalności dwustronnie otwieranych skrzydeł. Wielokomorowa konstrukcja profilu uniemożliwia tworzenie się mostków termicznych. To również zapewnia redukcję kosztów energii.

Okna zostały wyposażone w system okuć marki WinhHaus. Stosowanie markowych okuć jest bardzo ważne przy konstrukcji „ciepłego” okna. Brak mostków termicznych na ramie oraz ciągłość uszczelki na całym obwodzie ogranicza straty ewentualne energii. Zamontowanie dodatkowych rygli blisko narożników dodatkowo zabezpiecza okna przed włamaniem. We wszystkich oknach zastosowaliśmy klamki renomowanej firmy Hoppe.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Okna PCV Żukowo

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt