Skip to content

System AS 110

System AS 110 okienno-drzwiowy, o najwyższej izolacyjności termicznej na rynku, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym. Służy on do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, z wykorzystaniem szklenia ciężkimi pakietami 3-komorowymi, które cechuje, poza doskonałą izolacją termiczną, również bardzo dobra izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji. Nowoczesne oraz minimalistyczne wzornictwo wraz z połączeniem materiałów wysokiej jakości z wykonaniem na najwyższym poziomie daje najlepszy możliwie produkt. 

System AS 110 Aluron 02

System AS 110 to baza najnowocześniejszych okien pasywnych, drzwi balkonowych oraz drzwi PSK. Dają bogate możliwości estetyczne i są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Cechują się eleganckim i estetycznym wyglądem pasującym do nowoczesnych, jak i tradycyjnych projektów budynków. System ten pozwala na projektowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcji okiennych. Znajduje również zastosowanie w projektowaniu obiektów budownictwa mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej.

Konstrukcja pięciokomorowych pasywnych okien aluminiowych spełniają obecne wymagania, jak i również przyszłe normy izolacji termicznej. Oczywiście również obowiązujące przepisy. Dlatego też system AS 110 jest systemem dedykowanym do budownictwa pasywnego. Dzięki pięciokomorowej budowie profili mamy gwarancję wytrzymałości, jak i również ponadczasowej estetyki. Długowieczne konstrukcje odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury sprawiają, że system ten jest nie tylko elegancki i estetyczny, ale przede wszystkim zachowuje najwyższe parametry. Sprawia to, że system ten jest wieloletnią inwestycją, która nikogo nie zawiedzie.

System AS 110 – charakterystyka:

  • okna z certyfikatami Passive House Institute Darmstadt dla systemu AS 110;
  • wysoka izolacyjność termiczna dla UW od 0,4 W/(m2K);
  • ponadnormatywne parametry szczelnościowe;
  • szeroki zakres szklenia od 48 do 72 mm;
  • Odporność na obciążenie wiatrem C5/B5.
System AS 110 Aluron 01

System AS 110 jest nie tylko wytrzymały. Dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym pomagają zatrzymać ciepło w pomieszczeniu, co pozwala znacznie ograniczyć rachunki za energię. Nie dziwi więc fakt, że gdy wybierany jest produkt z tej kategorii, szukamy najcieplejszego, który pomoże nam w walce z przeciągami, chłodem, a także hałasem. Jeszcze kilka lat temu standardem były okna trzykomorowe. Z czasem, gdy tradycyjne modele zaczęły być wypierane przez produkty energooszczędne, zaczęto szukać prostych sposobów na osiągnięcie przez okno dobrych parametrów i mnożyć liczbę komór w profilu. Tak oto powstała wersja pięciokomorowa, która jest najlepszą opcją w swojej klasie.

System AS 110 Aluron Certyfikat 01
System AS 110 Aluron Certyfikat

Wnikliwa analiza instytutu wykazała, że profile Aluron spełniają rygorystyczne wymogi izolacyjności cieplnej. A okna wykonane na profilu Aluron AS 110 wpisują się w założenia budownictwa pasywnego

Ciepłe, trwałe i funkcjonalne systemy wciąż zyskują nowych zwolenników. Producenci okien radzą, że najlepiej zdecydować się na wielokomorowe profile okienne, które najlepiej izolują i dodatkowo wyciszają nasz dom. Niewątpliwie każdy ceni sobie bezpieczeństwo, jak i spokój zacisza domowego.