Skip to content

Szkło ornamentowe

Szkło ornamentowe jest coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie. Jest to nowoczesny materiał dekoracyjny wykorzystywany przez projektantów i architektów. Głównym zadaniem szkła ornametnowego jest zapewnienie doświetlenia pomieszczenia, wraz ze zwiększeniem jego ciepła przy jednoczesnym zachowaniu bariery wzrokowej. W produkcji stolarki okiennej najczęściej stosujemy szkło ornamentowe laminowane. Czyli takie, które składa się z dwóch tafli szkła sklejonych jedną lub wieloma foliami z tworzywa sztucznego. Mnogość efektów jakie możemy uzyskać dzięki tej metodzie jest praktycznie nieograniczona. Wystarczy zastosować kombinację składników: taflę szkła bezbarwnego, barwionego, matowego, czy z dowolnym wzorem.

Jakie szkło ornamentowe proponujemy?

Oferujemy czternaście rodzajów szkła ornamentowego. Są to między innymi Crepi, Delta, Flutes, Master Carre, Niagara. Każde z nich doskonale sprawdzą się jako szyby dekoracyjne, kiedy wymagane jest zachowanie prywatności. Szkło ornamentowe można zastosować nie tylko w oknach, ale jako wypełnienie drzwi, w kabinach prysznicowych, meblach, przepierzeniach, w konstrukcjach ścian aluminiowych, itp.

Najważniejsza w stolarce okiennej i drzwiowej jest trwałość. Zastosowanie markowych i sprawdzonych komponentów pozwoli firmie GFO wykonać stolarkę na miarę XXI wieku. Korzystamy z doświadczenia i produktów szybowych firmy AGC. Dla nas jakość jest bardzo ważna. Dbamy o każdy aspekt produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi elementami naszej stolarki i wariantów szklenia. Pytania proszę kierować poprzez formularz kontaktowy znajdujący się po prawej stronie lub telefonicznie.

2.7/5 - (3 votes)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt