Skip to content

Szkło ornamentowe

Szkło ornamentowe jest coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie. Jest to nowoczesny materiał dekoracyjny wykorzystywany przez projektantów i architektów. Głównym zadaniem szkła ornametnowego jest zapewnienie doświetlenia pomieszczenia, wraz ze zwiększeniem jego ciepła przy jednoczesnym zachowaniu bariery wzrokowej. W produkcji stolarki okiennej najczęściej stosujemy szkło ornamentowe laminowane. Czyli takie, które składa się z dwóch tafli szkła sklejonych jedną lub wieloma foliami z tworzywa sztucznego. Mnogość efektów jakie możemy uzyskać dzięki tej metodzie jest praktycznie nieograniczona. Wystarczy zastosować kombinację składników: taflę szkła bezbarwnego, barwionego, matowego, czy z dowolnym wzorem.

Jakie szkło ornamentowe proponujemy?

Oferujemy czternaście rodzajów szkła ornamentowego. Są to między innymi Crepi, Delta, Flutes, Master Carre, Niagara. Każde z nich doskonale sprawdzą się jako szyby dekoracyjne, kiedy wymagane jest zachowanie prywatności. Szkło ornamentowe można zastosować nie tylko w oknach, ale jako wypełnienie drzwi, w kabinach prysznicowych, meblach, przepierzeniach, w konstrukcjach ścian aluminiowych, itp. Na poniższym zestawieniu widoczne są wzory oraz stopień przejrzystości:

Szyba ornamentowa Abstracto Bezbarwna Szyba ornamentowa Altdeutsch bezbarwna
 Szyba ornamentowa Chinchilla  Szyba ornamentowa Crepi
 Szyba ornamentowa Delta  Szyba ornamentowa Delta Biała
 Szyba ornamentowa deszczyk  Szyba ornamentowa Flutes Mat
 Szyba ornamentowa Kathedral  Szyba ornamentowa Master Carre
 Szyba ornamentowa Master Point  Szyba ornamentowa Niagara
 Szyba ornamentowa Niagara Mat  Szyba ornamentowa Waterdrop

Najważniejsza w stolarce okiennej i drzwiowej jest trwałość. Zastosowanie markowych i sprawdzonych komponentów pozwoli firmie GFO wykonać stolarkę na miarę XXI wieku. Korzystamy z doświadczenia i produktów szybowych firmy AGC. Dla nas jakość jest bardzo ważna. Dbamy o każdy aspekt produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi elementami naszej stolarki i wariantów szklenia. Pytania proszę kierować poprzez formularz kontaktowy znajdujący się po prawej stronie lub telefonicznie.

 

2.7/5 - (3 votes)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt