Skip to content

Szyby refleksyjne Stopsol

Szyby refleksyjne Stopsol to kolejna opcja szkła powlekanego. Dzięki wysokim walorom estetycznym zdobywa szerokie uznanie u nabywców. Ta cecha wynika z połączenia szerokiej gamy utwardzonych powłok z bardzo bogatą ofertą kolorystyczną. Szyby refleksyjne Stopsol zostały zaprojektowane po to, aby kontrolować ilość energii cieplnej dostarczanej przez słońce. Ta właściwość zapewnia użytkownikom budynków komfort i poczucie prywatności. Również redukuje koszty związane z klimatyzowaniem pomieszczeń dzięki niskiej przepuszczalności cieplnej. Cała linia szyb Stopsol charakteryzuje się również mnogością zastosowań: rozpoczynając od szkła monolitycznego zwykłego i hartowanego, jak i szkła laminowanego bądź giętego, aż po szyby zespolone jedno- i dwukomorowe.

Główne korzyści z zastosowania szyby Stopsol to:

  • powłoka refleksyjna zapewniająca prywatność;
  • doskonałe parametry świetlne i energetyczne
  • szeroka gama kolorystyczna;
  • bogaty wachlarz zastosowań.

Te wszystkie cechy plasują szkła Stopsol jako idealny produkt do zastosowań zewnętrznych. Szkło może zostać użyte jako wykończenie elewacji oraz okien w budynkach biurowych i mieszkalnych. Ciekawostką jest to, że nadaje się do montażu w urządzeniach AGD, np. w drzwiczkach piekarników. Najczęstszym jednak zastosowaniem tego typu szyb są elewacje budynków wysokościowych. Nadają one wieżowcom charakterystyczny „lustrzany” wygląd.

Gdańska Fabryka Okien ciągle poszerza swoją ofertę. Szukamy zawsze najlepszych rozwiązań by produkt spełnił wszystkie oczekiwania klienta. Korzystamy z doświadczenia i produktów szybowych firmy AGC. Dla nas jakość jest bardzo ważna. Dbamy o każdy aspekt produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi elementami naszej stolarki i wariantów szklenia. Pytania proszę kierować poprzez formularz kontaktowy znajdujący się po prawej stronie lub telefonicznie. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy.

Szyby refleksyjne Stopsol

 

2.6/5 - (17 votes)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt