Skip to content

Ekipa montażowa okna i drzwi

Remont lub budowa domu to bardzo ważna kwestia dla każdego inwestora. Ta dziedzina narzuca wiele pytań tj.: jaki projekt wybrać, jak go wykonać, jak urządzić ciepły kąt. Odpowiednie zbilansowanie wszystkich wytycznych stworzy takie miejsce, o którym marzy każdy z nas. Podczas budowy bardzo ważną kwestią jest wybór ekipy, która te prace wykona.

Firmowa ekipa montażowa okna i drzwi.

Stolarka firmy Gdańska Fabryka Okien certyfikuje się najwyższym poziomem technologicznym. Nasze produkty są wytwarzane z dużą dokładnością. Dajemy gwarancję za ich bardzo dobre parametry, takie jak: trwałość, wytrzymałość, szczelność i energooszczędność. To standard w naszych produktach. Wszystkie te cechy będą spełnione pod jednym warunkiem. Stolarka musi być prawidłowo zamontowana przez pewną i sprawdzoną ekipę montażową. Błędy na tym etapie mogą zniweczyć cel jaki chcemy osiągnąć. Ich późniejsze poprawianie generuje dodatkowe, niepotrzebne koszta.

Ekipa montażowa okna i drzwi

Najlepszym wyborem jest zakup okien i drzwi z usługą montażu.

Nasza ekipa montażowa osadzi okna i drzwi zgodnie z zasadami sztuki, bez jakichkolwiek uszkodzeń samej stolarki. Doświadczoną ekipę dostarczymy w każde miejsce w kraju. Nasi pracownicy posiadają ogromne, wieloletnie doświadczenie w montażu stolarki. Cykliczne szkolenia i certyfikaty jakości świadczą o wysokiej staranności montażu. Montaż w warstwie ocieplenia (tzw. ciepły montaż) oraz montaż trójwarstwowy to codzienność dla naszych instalatorów. Montaż okien i drzwi przez naszych wykwalifikowanych pracowników daje również pełną gwarancję, zarówno na stolarkę jak i montaż.

O pozytywach instalacji stolarki w warstwie ocieplenia lub montażu trójwarstwowego mogą się Państwo dowiedzieć czytając opracowania zawarte na naszej witrynie internetowej.

Ekipa montażowa okna i drzwi

Najlepsza stolarka z najlepszą ekipą. Nie muszą się już Państwo martwić kto prawidłowo zamontuje waszą stolarkę. Całością zajmiemy się my – Gdańska Fabryka Okien. Na wszystkie Państwa pytania odpowie nasz wyspecjalizowany personel. Zapytania proszę kierować poprzez kontakt telefoniczny lub formularz znajdujący się z prawej strony. Nasi eksperci odpowiedzą na Państwa wszystkie wątpliwości.

5/5 - (1 vote)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt