Skip to content

Katalogi online    Czyste Powietrze    Serwis     Praca u nas

PL  EN  DE

Gdańska Fabryka Okien Logo White 01
Gdańska Fabryka Okien Logo

Producent okien i drzwi od 1999 roku

Fabryka Okien

Historia Gdańska Fabryka Okien Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sięga początku XXI w. Wtedy to uwagę fachowców z branży stolarki okiennej i drzwiowej zwrócił nieduży, lecz prężnie rozwijający się producent stolarki PCV. Od początku istnienia firmy głównym mottem stała się najwyższa jakość produkowanych okien. Staraliśmy się rozwijać według precyzyjnie nakreślonego planu, który przewidywał ścisłe związki z Gdańskiem. Taka strategia zaowocowała przyciągnięciem do naszego grona najlepszych fachowców z naszego miasta. To dzięki nim wykorzystaliśmy wszystkie walory dostępnej niemieckiej technologii produkcyjnej.

Kim jesteśmy obecnie?

Z biegiem czasu zyskaliśmy zaufanie Klientów doceniających solidność naszych produktów. Nasi doradcy handlowi zdobywając doświadczenie oraz kończąc liczne szkolenia branżowe stworzyli wykwalifikowaną kadrę pracowników. Obecnie dzielą się swoją wiedzą, doradzając przy zakupie stolarki. To dzięki sprawnemu zarządzaniu, dobrze dobranym zespołom technicznym i handlowym, w krótkim czasie zajęliśmy mocną pozycję na rynku trójmiejskim. W ciągu kolejnych lat udało nam się rozszerzyć swój zasięg na cały region.

Ważnym elementem naszego rozwoju stał się eksport. Stała współpraca z odbiorcami zagranicznymi wymagała od nas jeszcze większej koncentracji w działaniu. Naszym atutem stała się najwyższa jakość wyrobów. Podstawą stało się spełnienie wszelkich norm jakości europejskiej. Nie mniej ważne stało się przestrzeganie terminowości dostaw. Dominująca obecnie sprzedaż naszych produktów do Niemiec, uzupełniana jest także przez coraz liczniejsze kontakty handlowe ze Skandynawią. Obecnie nasza Fabryka Okien rozwija kontakty handlowe w Wielkiej Brytanii i w egzotycznym dla nas Azerbejdżanie.

Obecnie, w oparciu o solidną pracę całej załogi, która owocuje ciągłym wzrostem produkcji, zdecydowaliśmy się na budowę nowej hali produkcyjnej, w której wkrótce zainstalowane zostaną najnowocześniejsze maszyny produkcyjne nowej generacji. Nowa inwestycja stworzy także idealne warunki pracy, dzięki którym zwiększy się nie tylko ilość ale też jeszcze bardziej poprawi się jakość naszych wyrobów. Gdańska Fabryka Okien jako rzetelna firma posiada certyfikaty i zaświadczenia świadczące o jakości swoich wyrobów. Poniżej ogólny widok centrali Fabryki Okien w Gdańsku:

Fabryka Okien Gdańsk

Gdański kapitał ludzki, dzięki któremu osiągnęliśmy sukces, jest największą wartością naszej fabryki okien.