Skip to content

Okna Salamander bluEvolution 82 MD

Przebojem na rynek weszła nowa linia grupy Salamander. Są to okna Salamander bluEvolution 82 MD. Wyrób ten dzięki ciekawej stylistyce i najwyższej jakości znalazł uznanie klientów w modnej obecnie kategorii profili o głębokości zabudowy 82 mm. Wszystko w tym profilu zostało wzorowo zaprojektowane z myślą o niezawodności, estetyce i ochronie cieplnej.

Główne cechy profilu SALAMANDER bluEvolution 82 MD:

  • Grubość zabudowy 82 mm;
  • 6-komorowy profil;
  • Możliwość osadzenia pakietu szybowego o grubości do 52 mm;
  • Współczynnik przenikania ciepła Uw okna osiąga wynik nawet do około 0,7 W/m2K (dla okna referencyjnego o wymiarze 1230×1480 z zastosowaniem szyby z ciepłą ramką TGI o współczynniku Ug = 0,5);
  • Potrójny system uszczelek;
  • Aluminiowa nakładka pozwala na wybór kolorów z praktycznie całej gamy kolorów RAL;
  • Łatwe w konserwacji profile PVC zapewniające długotrwałe użytkowanie;
  • 13 mm oś wrębu okuciowego pozwala na stosowanie szerokiej gamy okuć;
  • Szeroki wybór elementów łączących i uzupełniających;

Okna Salamander bluEvolution 82 MD to generacja profili PCW zapewniająca optymalne połączenie nowoczesnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej właściwej dla budowy o charakterze pasywnym. Wysoka izolacja akustyczna oraz termiczna to nie jedyne aspekty wyróżniające ten profil na tle innych. Duża komora odwodnienia stanowi doskonałe zabezpieczenie przed ewentualnym przedostaniem się wody do pomieszczenia. Już w standardzie ten sześciokomorowy profil wyposażony jest w dwukomorowy pakiet szybowy. W celu podwyższenia współczynników izolacyjnych szyba osadzona została głębiej, a ilość uszczelek rozszerzona jest do trzech. Dodatkowa uszczelka na ramie podwyższa izolację termiczną. Istnieje możliwość wyposażenia profilu w szyby zespolone o grubości nawet do 52 mm. Wrąb okuciowy 13 mm pozwala na zastosowanie wytrzymałych okuć firmy Winkhaus.

Dostępne warianty ram i skrzydeł

Wysiłek firmy został doceniony przez ekspertów, którzy w największym w Polsce konkursie Fundacji Qualitas – Europejskie Centrum Dobrych Praktyk Biznesowych promującym jakość przyznali mu tytuł Jakość Roku 2013, w kategorii produkt. Nasza firma znalazła się w gronie partnerów koncernu Salamander Window & Door Systems S.A, dzięki czemu każdy może zamówić u nas poszukiwane przez wymagających klientów okna. Dzięki tak znaczącemu odznaczeniu z dumą prezentujemy dziś ten profil w naszej ofercie.

Ulotka informacyjna do pobrania:

Salamander bluEvolution 82 MD Ulotka

Certyfikaty dla Okna Salamander bluEvolution w pliku PDF, gotowe do wydrukowania:

Certyfikat ISO 9001:2008;
Atest higieniczny bluEvolution;
Atest higieniczny bluEvolution mieszany.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowo-technicznymi. Okna Salamander bluEvolution 82 MD mogą państwo zobaczyć w salonach na Słupskiej, w Trąbkach Wielkich oraz w Gdyni.

Masz pytania dotyczące wymiany okien? Może dotyczące zakupu nowych?

Skontaktuj się z nami!

+48 58 320 22 11 | Gdańsk Przymorze | ul. Słupska 54.

Veka Efectline 70 AD
BluEvolution 73
Veka Perfectline

Masz pytania dotyczące wymiany okien? Może dotyczące zakupu nowych?

Skontaktuj się z nami!

+48 58 320 22 11 | Gdańsk Przymorze | ul. Słupska 54.