Skip to content

Jesteśmy Sponsorem Strategicznym drużyny Zdunek Wybrzeże Gdańsk

GDAŃSKA FABRYKA OKIEN  została Sponsorem Strategicznym drużyny Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Umowa na sezon 2022 została uroczyście podpisana 6 kwietnia w Trąbkach Wielkich, w Naszym nowym salonie wystawienniczym.


Nasza firma obchodzi 20-lecie i to jest dobra okazja, aby dodatkowo zaznaczyć swoją obecność. Cieszymy się, że możemy zrobić coś dla lokalnej społeczności, wesprzeć lokalny sport. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie korzyści obu stronom. Chcemy tworzyć trwałe więzi, które w biznesie są najważniejsze. Bez względu na to, jaki produkt sprzedajesz, najważniejsze są więzi między ludźmi. Pielęgnujemy więzi nie tylko pomiędzy dostawcą a producentem, ale również konsumentem, który decyduje się na zakup produktu w konkretnym miejscu. Sport jest dobrą platformą do tego, aby budować takie więzi, przypisywać markom i produktom pozytywne emocje. 

Sponsor strategiczny Zdunek Wybrzeże Gdańsk 01

Jesteśmy dumni, z tego, że zostaliśmy Sponsorem Strategicznym drużyny Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Wierzymy to, że ta współpraca będzie owocna i pomoże Naszemu GKŻ Wybrzeże w dalszym ciągu rozwijać silny, stabilny klub, który przysporzy miastu, kibicom i sponsorom  wiele radości i satysfakcji.

5/5 - (1 vote)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt