Skip to content

Montaż trójwarstwowy

Czy jest sposób żeby uniknąć późniejszych, niepotrzebnych wydatków podczas wyboru okien? Tak, rozwiązaniem jest odpowiednie zaplanowanie montażu, które może okazać się tak ważne jak sam wybór stolarki okiennej. Dlatego też należy rozważyć zalety innowacyjnego montażu stolarki otworowej, czyli trwałe i skuteczne uszczelnienie miejsc osadzenia okien. Decydując się na montaż trójwarstwowy zapewniamy odpowiedni komfort cieplny, ale także przeciwdziałamy ewentualnemu zawilgoceniu materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych.

Czym jest montaż trójwarstwowy?

Montaż trójwarstwowy to najnowocześniejszy i uniwersalny sposób zewnętrznego uszczelniania okien, który polega na uszczelnieniu miejsc styku ramy okna z murem. Do tego celu wykorzystuje się specjalistyczne taśmy, tak aby uzyskać jak najwyższy stopień izolacji ciepła. Każda warstwa w systemie montażu jest odpowiedzialna za inną funkcję.

Warstwa zewnętrzna zachowuje szczelność na promieniowanie UV, silne wiatry jak i podczas intensywnych opadów. Warstwa środkowa pełni funkcję izolatora termicznego i akustycznego. Natomiast warstwa wewnętrzna oddziela klimat wewnętrzny pomieszczenia od klimatu zewnętrznego. Obustronne zastosowanie taśm ogranicza ucieczkę ciepła z naszych domów. Należy pamiętać, że źle zamontowanie nawet najlepszych, energooszczędnych oknie może zniweczyć całą inwestycję.

Montaż trójwarstwowy

Gdańska Fabryka Okien  stawia na energooszczędność, która w okresie długiego użytkowania zapewnia znaczące oszczędności, a montaż trójwarstwowy spełnia wszystkie te warunki. Co więcej, dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej doskonale wiemy jak ważny jest prawidłowy montaż okien PCV. Nasi pracownicy chętnie doradzą oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz dokładnym cennikiem naszych usług prosimy o kontakt.

5/5 - (1 vote)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt