Skip to content

Okna do projektu Twojego domu

Budowa domu oznacza podjęcie wielu ważnych decyzji. Od lokalizacji, poprzez typ architektoniczny, rozmiar i taka lista wręcz nie ma końca. Musimy zdecydować nad wyborem dachówki, okien, drzwi, bram, elewacji, kolor ścian aż do podkładek pod kubki i talerze.

Okna do projektu Twojego domu 01

Czym byłby dom bez okien?

To dzięki nim mamy widok na ogród i okolicę oraz zapewniamy naturalne oświetlenie i ogrzewanie naszych pomieszczeń. Jeśli została już podjęta decyzja odnośnie projektu domu – jesteśmy do Państwa dyspozycji przy wyborze okien, drzwi lub bram. Nasi doradcy techniczni z największą starannością przyjrzą się projektowi i dobiorą najbardziej praktyczne i energooszczędne rozwiązania do Państwa domu. Jesteśmy po to, aby ułatwić i umilić Państwu proces wybierania odpowiedniego modelu okien, dobrać uszczelki, klamki i inne elementy.

Okna do projektu Twojego domu 02

Okna do projektu Twojego domu

Zachęcamy do przesyłania projektów domów mailem, na adres: biuro@gfo.com.pl. W ciągu trzech dni roboczych z pewnością otrzymają Państwo wstępną propozycję oraz wycenę odpowiednich okien do swojego domu. Dysponujemy najnowszymi maszynami oraz wykorzystujemy najnowsze technologię bo wiemy, że okna, które są bardzo ważnym elementem całej budowy, muszą być praktyczne i cieszyć oko przez wiele lat.

Dołożymy wszelkich starań, by mogli Państwo być spokojni, że finalny efekt będzie dokładnie taki jak ten wymarzony!

5/5 - (1 vote)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt