Skip to content

Producent okien

Wybór produktów Naszej firmy to gwarancja pewnego zakupu. Przed zakupem Klient musi być świadom, że jesteśmy producentem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prowadzona sprzedaż bezpośrednia pozwoliła nam na mocne ugruntowanie swojej pozycji na rynku produktów budowlanych. Zatrudniamy fachowców z branży okiennej, zajmujemy się projektowaniem stolarki, prowadzimy sprzedaż bezpośrednią.

Producent okien

Zyski ze współpracy z producentem:

Jako producent prowadzimy bezpośredni nadzór nad wykonaniem zlecenia, więc jesteśmy w stanie zaproponować dogodne terminy wykonania stolarki okiennej. Wszystkie terminy instalacji okien, bądź ich transportu dopasowywane są indywidualnie w uzgodnieniu z klientem. Pewna i długoletnia znajomość z producentami profili i okuć skutkuje optymalizacją cen wyjściowych dla klienta. Dodatkowo zapewnia Nam to większe możliwości technologiczne w zakresie doboru konstrukcji i elementów funkcjonowania okien. Wykwalifikowana kadra profesjonalnych doradców technicznych zapewnia doradztwo w zakresie dbałości o estetykę okna oraz funkcjonowania okuć. Pomożemy w odpowiednim dopasowaniu stolarki okiennej w odniesieniu do aranżacji pomieszczenia, jak i projektu elewacji.

Jako pierwsi wprowadzamy wszelkiego rodzaju innowacje technologiczne oraz najnowocześniejsze trendy w zakresie montażu. Posiadamy doświadczone ekipy montażowe. Klient dokonujący zamówienia okien w naszej firmie otrzymuje długoletnią gwarancję poprawnego funkcjonowania stolarki okiennej. Mamy własny dział serwisu, nie korzystamy z firm zewnętrznych. W przypadku niespodziewanych awarii spowodowanych m.in. włamaniem jesteśmy w stanie zagwarantować należytą pomoc ze względu na stały dostęp do elementów okiennych, czego nie może zapewnić pośrednik. Posiadamy duży wybór elementów dodatkowych do okien. W przypadku gdy dany rodzaj okuć zamontowany w istniejących oknach w dalszym ciągu prowadzony jest przez Naszego dostawcę, to bez problemu możemy zamówić potrzebne elementy w dogodnym czasie.

Na rynku okiennym znaleźć można wiele firm, które są jedynie pośrednikami działającymi pod szyldem innych znanych i doświadczonym marek. Bardzo często przy zakupie produktów od pośrednika można napotkać na problemy z zamówieniem dodatkowych elementów, napraw, roszczeń gwarancyjnych. Śmiało kroczymy w przyszłość dzięki przemyślanym inwestycjom w rozwój. Dajemy pewność współpracy teraz i w przyszłości.

5/5 - (3 votes)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt