Skip to content

WinkHaus

Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem najwyższej jakości okuć okiennych i drzwiowych. Swoje produkty sprzedaje w naszym kraju i eksportuje do większości państw Europy.

WinkHaus Logo

O firmie WinkHaus

Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Rydzynie (woj. wielkopolskie) istnieje w Polsce od 1992 roku. Jest jedną z ważniejszych firm należących do Grupy Winkhaus. To jest znanego w Europie niemieckiego producenta okuć budowlanych. Wszystkie firmy Grupy od pięciu pokoleń należą do rodziny Winkhaus. Podstawowymi profilami produkcji przedsiębiorstwa to: wytwarzanie nowoczesnych obwiedniowych okuć okiennych, produkcja zamków drzwiowych, wkładek patentowych i systemów klucza generalnego. Hasło „zawsze precyzyjni” firma traktuje jako zobowiązanie do dostarczania Klientom i Partnerom czegoś więcej aniżeli tylko produkty i rozwiązania wysokiej klasy. Już w roku 1954 firma prezentuje pierwsze okucie uchylno-rozwierne sterowane centralnie. Dwa lata później zaczyna produkcję wkładki patentowej TOK Cylinder, a za kolejne cztery rozpoczyna produkcję nowatorskiego rozwiązania wkładek patentowych. Wkładki te pozwalają na tworzenie rozbudowanych systemów klucza.

WinkHaus Siedziba

Obecnie wiodąca linią produktów producenta tworzy linia okuć autoPilot. Jej początki sięgają roku 1996. Wówczas powstało pierwsze okucie nadające się do automatycznego montażu. Obecnie linia activPilot wyznacza nowe standardy. Łączy jakość, funkcjonalność i estetykę. Jest to najczęściej montowany system przy produkcji naszych okien.

Lider Rynku Stolarki 2016

W 2016 roku WinkHaus zdobywa certyfikat Lidera Rynku Stolarki wystawiony przez Centrum Analiz Branżowych.

WinkHaus Lider Rynku Stolarki 2016

Aby poznać okucia activPilot dostępne w naszej ofercie przejdź do strony z opisami poszczególnych modeli.

Masz pytania dotyczące wymiany okien? Może dotyczące zakupu nowych?

Skontaktuj się z nami!

+48 58 320 22 11 | Gdańsk Przymorze | ul. Słupska 54.

Veka Perfectline
Okna Salamander bluEvolution 73 Profil
BluEvolution 82

Masz pytania dotyczące wymiany okien? Może dotyczące zakupu nowych?

Skontaktuj się z nami!

+48 58 320 22 11 | Gdańsk Przymorze | ul. Słupska 54.