Skip to content

Eksport

Granice Europy nie są dla Nas problemem. Jesteśmy producentem okien, który od lat sukcesywnie prowadzi współpracę z firmami znajdującymi się w różnych częściach Europy. Stała współpraca z kilkoma firmami przyczyniła się do zwiększenia różnorodności doboru koloru i technologii okien, poszerzenie wyboru dostępnych parapetów, czy też rozbudowanie możliwości doboru dodatków. Rynek niemiecki charakteryzuje się potrzebą dużej ilości rolet zewnętrznych, szwedzki zainteresowany jest estetyką białych profili okiennych, a angielski nietypowymi rozwiązaniami technicznymi. Fenster, ventana, window? Te obcojęzyczne odpowiedniki nazw okien są Nam doskonale znane. Ze względu na nieszablonowe podejście nasze okna doceniane są przez wielu klientów poza polskimi granicami.

Okna Eksport

Wieloletnie doświadczenie zaskutkowało zatrudnieniem specjalistów lingwistycznych, którzy skutecznie pomagają kontrahentom i klientom w sprawach technicznych i montażowych. Każda część Europy charakteryzuje się innymi zapotrzebowaniami, jednakże Nasi wykwalifikowani doradcy doskonale orientują się w wymogach technicznych i instalacyjnych europejskich krajów. Jesteśmy zarejestrowani w europejskim systemie podatkowym VIES, co doskonale potwierdza Nasze działanie na rynku całej Europy. Produkowane przez Nas okna posiadają certyfikat CE. Zgodnie z warunkami WDT (Wewnątrzwspólnotową Dostawą Towaru) oferujemy możliwość zakupu z 0% VAT.

Dzięki stałej współpracy z firmami spedycyjnymi okna transportowane są bezpośrednio na miejsce budowy. Prowadzimy również dostawy własnymi środkami transportu. Ceny transportu kalkulowane są indywidualnie do każdego zamówienia. Jesteśmy zaangażowani na każdym etapie współpracy. Nasz cel to Twoje zadowolenie.

kontaktuj się z Nami, aby dowiedzieć się wszystkiego już dziś!
e-mail: export@gfo.com.pl
telefon: ☎️ +48 601 890 006

Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt