Skip to content

proPilot – System uchylno-rozwierany

System uchylno-rozwierany proPilot przeznaczony jest do okien prostokątnych wykonanych z PCV lub aluminium, posiadających wręb 16 mm. Wprowadzone ograniczenia umożliwiają na wprowadzenie znacznych ograniczeń kosztów związanych z produkcją i magazynowaniem wyprodukowanych okien. W przypadku zamówień hurtowych od deweloperów, wykonawców budowlanych, lub nawet inwestorów prywatnych istnieje możliwość uzyskania atrakcyjnej ceny. Modułowa budowa systemu okuć proPilot w znacznym stopniu przyspiesza proces produkcyjny. Niewielka ilość elementów jest wystarczająca do konstruowania okien uchylno-rozwieranych oraz okien z ruchomym słupkiem. System okuć WinkHaus proPilot posiada również szereg dodatkowych funkcji. Są to między innymi: blokada obrotu klamki, mikrowentylacja, zatrzask balkonowy, podnośnik skrzydła oraz osłony zawiasów w czterech podstawowych kolorach. Zastosowanie sprawdzonej metody przycinania i łączenia okuć znanej z systemu WinkHaus autoPilot pozwala na sprawne okuwanie okien podczas procesu ich produkcji. Wszystkie te zalety umożliwiają produkcję wieloseryjną okien w różnych wariantach dla jednego odbiorcy.

WinkHaus proPilot

Zakresy stosowania systemu WinkHaus proPilot.

Okucia WinkHaus ProPilot nadaje się do montażu skrzydła o ciężarze do 70 kg. Ponadto skrzydło powinno spełniać następujące warunki:

  • Minimalna szerokość skrzydła we wrębie 350 mm;
  • Minimalna wysokość skrzydła we wrębie 440 mm;
  • Maksymalna szerokość skrzydła we wrębie 1400 mm;
  • Maksymalna wysokość skrzydła we wrębie 2800 mm;
  • Maksymalna powierzchnia skrzydła- brak ograniczeń;
  • Powierzchnia skrzydła 2,5 m2
  • Regulacja docisku skrzydła do ościeżnicy ± 0,8 mm;
  • Stosunek szerokości do wysokości S:H ≤ 1,5.

Charakterystyka systemu WinkHaus proPilot.

Najważniejszą cechą tego systemu okuć okiennych jest jego modułowość. Do szerokości skrzydła 1050 mm stosuje się jeden rozmiar rozwórki oraz jeden typ blokady ryglującej po stronie zawiasów. System ryglujący umożliwia ryglowanie uchylne skrzydła w poziomie lub w pionie. Jego regulacja jest możliwa w zakresie 0,8 mm. Zastosowany został symetryczny układ otworów dla zawiasu ramowego i zawiasu rozwórki.

Przeczytaj także:   activPilot Comfort

Pełna specyfikacja systemu znajduje się w ulotce informacyjnej. Więcej informacji technicznych i montażowych uzyskają Państwo kontaktując się z naszym Działem Obsługi pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy również do kontaktu za pomocą formularza zamieszczonego obok. Do współpracy zapraszamy deweloperów realizujących projekty w budownictwie wielorodzinnym.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt