Skip to content

Okna aluminiowe Gdynia

Okna aluminiowe Gdynia (Chwarzno-Wilczyno). Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego okna na bazie izolowanych termicznie (tzw. aluminium ciepłe) renomowanych profili aluminiowych firmy Aluron. W tym przypadku zastosowaliśmy montaż okien w warstwie ocieplenia. Metoda ta polega na wysunięciu okien poza płaszczyznę ściany. Przeważnie na 10–15 cm i zamocowaniu ich na kotwach – specjalnych konsolach wsporczych, przykręcanych do ściany budynku. Przestrzeń między oknami a ścianą zabezpieczyliśmy taśmą rozprężną. Całość zostanie pokryta izolacją w postaci styropianu.

W energooszczędnych ramach okien w kolorze antracytowym ultramatowym zastosowaliśmy pakiety trzyszybowe. Pakiety te posiadają wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej, co umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła i znacznie wpływa na oszczędności ogrzewania domu.

Okna aluminiowe Gdynia – fotorelacja z prac montażowych:

Na uwagę zasługuje aluminiowa konstrukcja fasadowa, która wypełnia przestrzeń salonu. Ciekawy jest także przeszklony łącznik między przestrzenią użytkową a garażem, który pełnić będzie funkcję wejścia do domu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii stal wykorzystywana przy produkcji profili firmy Aluron jest odporna na odkształcenia. Oczywiście zarówno podczas nagrzania promieniami słonecznymi, jak i również przy bardzo niskich temperaturach. Natomiast jej parametry techniczne spełniają wymagania wszystkich aktualnych i przyszłych norm izolacji termicznej.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt