Skip to content

Okna PCV Bielkówko

Okna PCV Bielkówko. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego szesnaście okien na bazie profili Veka Softline 82 MD. Oprócz okien zamontowaliśmy także bramę garażową marki Beditom, oraz drzwi zewnętrzne stalowo drewniane firmy Martom. W całym domu wykonaliśmy ciepły montaż. To technika polegająca na osadzeniu ościeżnic w murze i zastosowaniu taśm rozprężnych w celu zapewnienia lepszej izolacji i wypełnienia wszystkich możliwych szczelin, które mogłyby przyczynić się do powstawania kosztownych mostków cieplnych.

Ramy okien w kolorze złoty dąb. Energooszczędny profil Veka Softline 82 MD wraz z pakietem trzyszybowym posiada wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej. Zastosowanie niewidocznych zawiasów umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacząco wpływa na oszczędności ogrzewania.

Okna PCV Bielkówko – widok budynku po wstawieniu okien:

Niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select ogranicza straty energii, a rygle montowane blisko narożników zabezpieczają okna przed włamaniem. W drzwiach balkonowych zastosowaliśmy dodatkowo okucia antywłamaniowe o klasie RC2, wraz z klamkami Hoppe Tokyo Secustic z kluczem. Klamki z kluczem zapewniają bezpieczeństwo i zabezpieczają obwód okucia przed próbami przesunięcia okucia od zewnątrz, a specjalny mechanizm klamki przeciwdziała zmanipulowaniu jej od zewnątrz. Pozostałe okna zostały wyposażone w klamki Hoppe Tokyo z przyciskiem.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt