Skip to content

Okna Salamander

Koncern Salamander Window & Door Systems S.A. działa na polskim rynku od prawie dwóch dekad. Producent profili wchodzi w skład grupy SIP (Salamander Industrie Produkte). Zakład produkcyjny położony we Włocławku składa się z 21 linii do ekstruzji profili, 2 linii ekstruzji uszczelek, oraz 6 linii do okleinowania foliami dekoracyjnymi. Ilość produkowanych komponentów pozwala na spokojne zabezpieczenie potrzeb rynku polskiego i w dużej części Europy Zachodniej. Produkowane profile PVC zapewniają najwyższą jakość oraz bezpieczne i komfortowe użytkowanie przez długie lata. Potwierdzeniem wysokiej jakości jest certyfikat ISO 9001 oraz RAL.

Okna Salamander

Historia Salamander Window & Door System

Salamander Window & Door Systems S.A. jest dostawcą profilu klasy premium bluEvolution 82 MD. Profil ten posiada 80 mm grubości zabudowy, 6 komór, 3 uszczelki i idealnie nadaje się do konstrukcji 3-szybowych. Produkt ten to optymalne połączenie nowoczesnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej właściwej dla budowy o charakterze pasywnym.

Okna Salamander to wysoka izolacja akustyczna oraz termiczna, ale to nie jedyne aspekty wyróżniające ten profil na tle innych. Duża komora odwodnienia stanowi doskonałe zabezpieczenie przed ewentualnym przedostaniem się wody do pomieszczenia. Wysiłek firmy został doceniony przez ekspertów. Firma w największym w Polsce konkursie Fundacji Qualitas – Europejskie Centrum Dobrych Praktyk Biznesowych promującym jakość otrzymała tytuł Jakość Roku 2013. Od wielu lat nasza fabryka znajduje się w gronie Partnerów koncernu. Dzięki temu każdy może zamówić u nas poszukiwane przez wymagających klientów okna Salamander. Dzięki tak znaczącemu odznaczeniu z dumą prezentujemy dziś ten profil w naszej ofercie.

Okna Salamander Producent

W 2004 roku nastąpiło połączenie dwóch niemieckich potentatów. Od tej pory wyłącznym dostawcą profili systemów Brügmann oraz Salamander została firma Brügmann S.A. Od 6. lutego 2015 roku na podstawie walnego zgromadzenia z 10 grudnia 2014 firma Brügmann S.A. zmieniła swoją dotychczasową nazwę na Salamander Window & Door Systems S.A.

Zapraszamy do zapoznania z profilem bluEvolution 82 MD. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do wypełnienia formularza obok, lub o kontakt telefoniczny z jednym z naszych salonów sprzedaży: Salony sprzedaży okien PCV

Produkcja okien PCV z profili Salamander