Skip to content

Czarne okna PCV

Czarne okna PCV. Popularnym w ostatnim czasie kolorem wykorzystywanym w budownictwie i architekturze budynków jest czerń. Coraz większą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się okna kolorowe, szare, a od pewnego czasu okna czarne. Kolor czarny coraz częściej stosowany jest w produkcji nowoczesnych i eleganckich profili okien PCV. Czarne okna PCV stosowane są w prostych budynkach. Wyjątkowy, kojarzący się z elegancją kolor czarny podkreśla bryłę budynku i nadaje mu prestiżowy wygląd.

Czarne okna PCV – zdjęcia z inwestycji:

Decydując się na zakup czarnych okien warto zwrócić szczególną uwagę na ich parametry. W naszej ofercie znajdą Państwo energooszczędne profile okienne z bardzo dobrymi parametrami izolacyjności cieplnej, które latem pozwolą zatrzymać zbyt dużą ilość przepuszczanych promieni słonecznych, a zimą przyczynią się do oszczędności związanych z ogrzaniem pomieszczeń.

Zastosowanie czarnych okien pozwolą uzyskać nowoczesny wygląd budynku. Czarne profile okien świetnie komponują się także z szarością betonu – idealnie pasują więc do industrialnych pomieszczeń, loftów bądź domów o minimalistycznym stylu. Czarny profil PCV świetnie komponuje się także z białymi ścianami – połączenie czerni i bieli jest ponadczasowe. Dlatego też czarne okna zyskują coraz większą popularność wśród inwestorów i architektów.

Czarne okna przesuwne.

Istotnym jest także dobór koloru okien do dachu oraz elewacji. W budynku, w którym zamontowaliśmy ciemne okna PCV w systemie VEKA Slide HST zamontowano już dach w kolorze stolarki okiennej, czyli w kolorze czarnym. Zastosowanie okna w systemie Veka Slide HST pozwala oszczędzić miejsce wewnątrz pomieszczenia. Działanie okien Slide HST odbywa się za pomocą przesuwania konstrukcji okiennej na specjalnie zaprojektowanej szynie. Okna te za sprawą innowacyjnej konstrukcji pozwalają na uzyskanie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej.

Energooszczędne profile okienne VEKA w kolorze czarnym wyposażone zostały w pakiety trzyszybowe. Okna wyposażone w potrójne szyby posiadają wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej. Zastosowanie potrójnego pakietu szybowego ze szkła nisko emisyjnego, a także odpowiednie usytuowanie przeszkleń względem stron świata ma szczególnie znaczenie w przypadku dużych okien. Umożliwia to osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła i znacznie wpływa na oszczędności związane z ogrzewaniem domu.

Przeczytaj także:   Okna w zabudowie szeregowej

Okleinowane na zewnątrz czarne okna mogą być także pomalowane na każdy inny kolor od wewnątrz. Oferujemy ponad 50 rodzajów folii okiennych, co pozwala stworzyć idealną kompozycję wyglądu okna z każdą fasadą i wnętrzem domu. Wybierając kolor okien należy wziąć pod uwagę kolor elewacji, kształt budynku, elementy architektury przydomowej. Kolor okien warto dobrać także do aranżacji wnętrz.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

5/5 - (1 vote)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt