Skip to content

Okna PCV Łapino

Okna PCV Łapino. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego osiem okien Veka Softline 82MD. Ramy okien w kolorze ciemnoszarym, na bazie profili okiennych Veka (model Softline). Energooszczędny profil wraz z pakietem trzyszybowym oraz niewidocznymi zawiasami umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacząco wpłynie na oszczędności ogrzewania.

W całym domu zastosowaliśmy ciepły montaż. Ukryte okucia w systemie WinkHaus activPilot Select, które cieszą się uznaniem naszych klientów, zapewniają najwyższą jakość i wygodę użytkowania przez wiele lat. W drzwiach balkonowych zastosowaliśmy dodatkowo okucia antywłamaniowe o klasie RC2, wraz z klamkami Hoppe Luxemburg Secustic z kluczem. Klamki z kluczem zapewniają bezpieczeństwo i zabezpieczają obwód okucia przed próbami przesunięcia okucia od zewnątrz. Zastosowany specjalny mechanizm klamki przeciwdziała zmanipulowaniu jej od zewnątrz. Pozostałe okna zostały wyposażone w klamki niemieckiego producenta klamek okiennych i drzwiowych Hoppe (model Luxemburg).

Okna PCV Łapino – zdjęcia po montażu:

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt