Okna Veka Softline 82 MD

Profil okienny dzięki któremu zmniejszysz wydatki na energię to z całą pewnością okna VEKA Softline 82 MD. W połączeniu z szybami Uw = 0,5 profil ten umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacząco wpłynie na oszczędności ogrzewania, a tym samym na zasobność portfela. Zastosowanie szyb i okuć antywłamaniowych pozwala uzyskać wysoki stopień odporności na sforsowanie, a zastosowanie szyb chroniących przed hałasem pozwoli nam na spokojny sen.

Okna Veka Softline 82 Okna Veka Softline 82 MD Właściwości

 

Główne cechy profilu VEKA Softline 82 MD:

  • Grubość zabudowy 82 mm;
  • 7-komorowa rama z uszczelką środkową oraz 6-komorowe skrzydło;
  • Możliwość osadzenia pakietu szybowego o grubości od 24 mm do 52 mm;
  • Współczynnik przenikania ciepła Uw okna osiąga wynik nawet do około 0,7 W/m2K (dla okna referencyjnego o wymiarze 1230×1480 z zastosowaniem szyby z ciepłą ramką TGI o współczynniku Ug =0,5);
  • Potrójny system uszczelek;
  • Dodatkowa wkładka termiczna zapewnia wyższe parametry izolacji cieplnej;
  • Łatwe w konserwacji profile PVC zapewniające długotrwałe użytkowanie;
  • 13 mm oś wrębu okuciowego pozwala na stosowanie szerokiej gamy okuć;
  • Szeroki wybór elementów łączących i uzupełniających;
Okna Veka Softline 82 MD Klamki Okna Veka Softline 82 MD Nawiewniki Okna Veka Softline 82 MD Szyby Okna Veka Softline 82 MD Szprosy Okna Veka Softline 82 MD Okucia

Okna VEKA Softline 82 MD są przystosowane do gięcia, co umożliwia wykonanie okien łukowych. Nasza firma stosuje w swoich produktach markowe okucia firmy WinkHaus. Okna na tych profilach posiadają szeroki wachlarz zastosowań – od zwykłych okien, drzwi przesuwnych i tarasowych do wejściowych dla starego i nowego budownictwa. To najnowszy system okienny, który zdecydowanie zmniejszy twoje wydatki na energię. Wielokomorowy system o łagodnym kształcie posiada 82 mm głębokości oraz doskonałe paramenty przenikania ciepła dla całego okna. Standardowy wariant profili z dodatkową uszczelką środkową izoluje hałas, przeciągi, zimno i wilgoć. Okna Veka wykonane są z wysokogatunkowego PVC, a dzięki gładkiej powierzchni ich pielęgnacja staje się przyjemnością. Oferta profili uzupełniona jest całym wachlarzem elementów dodatkowych takich jak wzmocnienia, listwy parapetowe, poszerzenia okienne, czy łączniki do skrzynek rolet.

Okna Veka Softline 82 MD są do nabycia w bogatej palecie kolorów, oklein drewnopodobnych oraz imitacji metalu np. aluminium. Softline 82 to symbol innowacyjności i energooszczędności.

Okna Veka Softline 82 MD Kolory

Kolory profili VEKA Softline 82 MD

Okna Veka Softline 82D – dokumentacja, opis, dane techniczne, parametry – dostępne w pliku PDF.